On-line rezervace
> Hotel> Zajímavosti>CERTIFICATE OF EXCELLENCE 2014

CERTIFICATE OF EXCELLENCE 2014
Známku vysoké úrovně hotelových služeb uděluje cestovatelský portál na základě hodnocení hostů.

Grandhotel Pupp obdržel “TripAdvisor® Certificate of Excellence”.
Ocenění za vynikající hotelové služby je udělováno pouze hotelům a restaurantům, které jsou cestovateli na TripAdvisoru vysoce hodnoceny v dlouhodobém horizontu. Ze seznamu všech provozů po celém světě získá toto prestižní ocenění jen přibližně 10 procent z nich.

Pro osvědčení “Certificate of Excellence” musí být hotel dlouhodobě hodnocen min. 4 z možných 5 kvalitativních bodů. Dodatečným kritériem je pak individuální přezkoumání všech recenzí během posledních 12 měsíců.

“Z ocenění TripAdvisor Certificate of Excellence pro Grandhotel Pupp jsme potěšeni,” řekla Andrea Pfeffer-Ferklová, generální ředitelka Grandhotelu Pupp. “Naší snahou je, aby si hosté z pobytu u nás odvezli nezapomenutelný zážitek. Jejich pozitivní recenze a ocenění TripAdvisoru jsou důkazem, že se naše úsilí vyplácí.”

“TripAdvisor má čest udělovat ocenění výjimečným provozům na základě recenzí cestovatelů, “ řekla Christine Petersen, prezidentka TripAdvisor for Business. “Nejlépe hodnocené provozy z celého světa si zaslouží uznání, proto je tu ocenění Certificate of Excellence. Od nejlepších hotelů v Pekingu až po výjimečné restauranty v Bostonu, TripAdvisor si klade za cíl vyzvednout tyto provozy do povědomí cestovatelů a nabídnout jim jedinečný zážitek.”

www.tripadvisor.com

 


 

GRANDHOTEL PUPP Karlovy Vary, a.s.
Mírové náměstí 2, 360 01 Karlovy Vary

Sekretariát: +420 353 109 200
Recepce: +420 353 109 111
Rezervace: +420 353 109 630