PRACUJ PRO PUPP

Pojď se s námi starat o hvězdy

Co si představíš, když se řekne Grandhotel Pupp? Karlovy Vary, luxus, pohodlí, prvotřídní servis, špičkovou gastronomii, ... A přesně to si představují i naši hosté. Naplnit tato očekávání je naším závazkem. Ale naším posláním je jejich představy o hotelu předčít – docílit toho, aby jim při pomyslném hodnocení našich služeb byl plný počet hvězd málo.

A když mluvíme o hvězdách, jistě, i ty u nás potkáš a budeš se starat o jejich komfort, a to nejen během filmové festivalu.

Je tu práce pro každého

… kdo ji chce dělat, jak nejlépe umí. Dáme Ti prostor stát se mistrem svého oboru, ať už si vybereš jakýkoliv. Ceníme píli, důraz na detaily a nadšení. Protože potřebujeme, aby se z Tebe kromě kuchaře, pokojské nebo manažera stal také odborník na lidskou duši, kvůli kterému se sem budou naši hosté vracet.

Hvězdná odměna

Samozřejmě u nás máme fér podmínky a hromadu benefitů, ale co nás motivuje ráno obout vyleštěné boty na unavené nohy a vydat se do chodeb hotelu, jsou pochvaly od hostů. Tato mluví za všechny:

S přítelkyní jsme se rozhodli strávit jeden víkend v Karlových Varech, a protože její přání bylo zkombinovat to s wellness, hledali jsme něco, co by splnilo naše očekávání a učinilo náš pobyt ve Varech příjemným. Kromě jiných nabídek, spočinulo mé oko i na názvu hotelu z nejznámějších a jelikož jsem veliký fanda Jamese Bonda, nemohlo mne to nechat tak úplně chladným. Grandhotel Pupp, jedna z hvězd filmu Casino Royal a samozřejmě i jedna z ikon filmového festivalu, se nám ale zdála možná poněkud okázalá a snad i zbytečně „hoch“. … Ale co už, dopil jsem jedním mohutným lokem svou vodku-martini (zbytečné zmiňovat, že protřepanou, leč nemíchanou) a zarezervoval víkend v Puppiku. A je fér poznamenat, že jen s velkými potížemi bych se mohl ve svých pochybnostech mýlit víc. Od prvního momentu, kdy zaparkujete svůj vůz před hlavním vchodem hotelu, se Vám dostává pocitu, že i přesto, že hlavní hvězdy festivalu již odjely, pro tento hotel jste jejich hvězdou vy a nikdo jiný. Naprosto bezchybný servis, absolutní ochota vyjít Vám vstříc a co považuji já osobně za veliké plus, nikdo nikdy na Vás nešetří úsměvy. Recepcí počínaje, obsluhou v Zrcadlovém sále během opulentních snídaní pokračuje a nesmírně milými a ochotnými členy personálu ve wellness či u vchodu hotelu konče. Každý jeden z nich ve vás budí pocit, že tam jsou právě pro vás, a to je nesmírně komfortní pocit. …
uživatel Holdik, Tripadvisor

Chceš se stát hvězdou našich hostů?

Našimi požadavky jsou vstřícnost, spolehlivost a hlavně pevné nervy. Všechno ostatní tě naučíme.

Benefity

Naše motto zní: Spokojený zaměstnanec = spokojený host. Proto se nemusíš bát, že se Ti za náročnou práci nedostane adekvátní odměny.

Služební ubytování
Pokud přijíždíš z daleka nebo ubytování teprve řešíš, nabídneme Ti bydlení v blízkosti hotelu za symbolickou cenu.

Mobilní tarif
Se zážitky z hotelu se budeš chtít pochlubit.  Proto pro celou Tvou rodinu zajistíme výhodný tarif.

Personální stravování
Za oběd v kantýně zaplatíš jen 23 Kč. Zbytek doplatíme my, protože víme, že hladový personál je nejhorší personál.

Bankovní služby
Zlatá karta, běžný účet zdarma, cestovní pojištění a možnost uzavřít výhodnou hypotéku. Banka CREDITAS se o to postará.

Vzdělávání
Do výšky asi už neporosteš, ale do počtu znalostí můžeš. Rádi Ti zajistíme školení, stáže, konference a soutěže.

Hotelové služby
Občas se role musí vyměnit a Ty budeš chtít, aby se někdo staral o Tebe. Za rok můžeš Ty a Tvůj doprovod strávit v hotelu 6 nocí. 

Tradice

Naše práce pro hotel sahá více než 300 let do minulosti. Stavíme na tradici, ale neusínáme na vavřínech. Chceme, aby každé období bylo něčím výjimečné. Rekonstruujeme, modernizujeme a posouváme dál sebe i zážitky našich hostů. Stejně jako mladí číšníci na fotografii z roku 1932 se zapiš do tradice Puppu i Ty. 

Otevřené pozice

Pokojská / Pracovník úklidu
Vyčítají Ti občas přehnané puntičkářství? My ho naopak oceníme!

Terapeut / Terapeutka ve spa
Pokud máš pevnou ruku, ale sálá z Tebe klid, rádi Tě tu přivítáme.
Více

Kuchař / Kuchařka
Baví Tě práce v kuchyni? Smekáme klobouk a Ty nasaď kuchařskou čepici.
Více

Obsluha v restauraci
Pokud se dokážeš usmívat, i když zrovna nemáš svůj den, budeš člověk na svém místě.
Více

Recepční / Concierge
Jen tak se Ti nezamotá jazyk, a to nejen ten český? Pojď dělat skvělý první dojem na hosty!
Více

Supervizor / Supervizorka F&B
Samostatnost, sebevědomí, zkušenosti. Pokud jsme právě popsali Tebe, jsi náš člověk.

Ozvi se nám

Pokud tady není pozice pro Tebe, ale máš představu, jak se v hotelu uplatnit jinak, zašli nám svůj životopis na kariera@pupp.cz nebo vyplň kontaktní formulář a my se Ti ozveme.

Životopis