PRACUJ PRO PUPP

Pojď se s námi starat o hvězdy

Co si představíš, když se řekne Grandhotel Pupp? Karlovy Vary, luxus, pohodlí, prvotřídní servis, špičkovou gastronomii, ... A přesně to si představují i naši hosté. Naplnit tato očekávání je naším závazkem. Ale naším posláním je jejich představy o hotelu předčít – docílit toho, aby jim při pomyslném hodnocení našich služeb byl plný počet hvězd málo.

A když mluvíme o hvězdách, jistě, i ty u nás potkáš a budeš se starat o jejich komfort, a to nejen během filmové festivalu.

Je tu práce pro každého

… kdo ji chce dělat, jak nejlépe umí. Dáme Ti prostor stát se mistrem svého oboru, ať už si vybereš jakýkoliv. Ceníme píli, důraz na detaily a nadšení. Protože potřebujeme, aby se z Tebe kromě kuchaře, pokojské nebo manažera stal také odborník na lidskou duši, kvůli kterému se sem budou naši hosté vracet.

Hvězdná odměna

Samozřejmě u nás máme fér podmínky a hromadu benefitů, ale co nás motivuje ráno obout vyleštěné boty na unavené nohy a vydat se do chodeb hotelu, jsou pochvaly od hostů. Tato mluví za všechny:

S přítelkyní jsme se rozhodli strávit jeden víkend v Karlových Varech, a protože její přání bylo zkombinovat to s wellness, hledali jsme něco, co by splnilo naše očekávání a učinilo náš pobyt ve Varech příjemným. Kromě jiných nabídek, spočinulo mé oko i na názvu hotelu z nejznámějších a jelikož jsem veliký fanda Jamese Bonda, nemohlo mne to nechat tak úplně chladným. Grandhotel Pupp, jedna z hvězd filmu Casino Royal a samozřejmě i jedna z ikon filmového festivalu, se nám ale zdála možná poněkud okázalá a snad i zbytečně „hoch“. … Ale co už, dopil jsem jedním mohutným lokem svou vodku-martini (zbytečné zmiňovat, že protřepanou, leč nemíchanou) a zarezervoval víkend v Puppiku. A je fér poznamenat, že jen s velkými potížemi bych se mohl ve svých pochybnostech mýlit víc. Od prvního momentu, kdy zaparkujete svůj vůz před hlavním vchodem hotelu, se Vám dostává pocitu, že i přesto, že hlavní hvězdy festivalu již odjely, pro tento hotel jste jejich hvězdou vy a nikdo jiný. Naprosto bezchybný servis, absolutní ochota vyjít Vám vstříc a co považuji já osobně za veliké plus, nikdo nikdy na Vás nešetří úsměvy. Recepcí počínaje, obsluhou v Zrcadlovém sále během opulentních snídaní pokračuje a nesmírně milými a ochotnými členy personálu ve wellness či u vchodu hotelu konče. Každý jeden z nich ve vás budí pocit, že tam jsou právě pro vás, a to je nesmírně komfortní pocit. …
uživatel Holdik, Tripadvisor

Chceš se stát hvězdou našich hostů?

Našimi požadavky jsou vstřícnost, spolehlivost a hlavně pevné nervy. Všechno ostatní tě naučíme.

Benefity

Naše motto zní: Spokojený zaměstnanec = spokojený host. Proto se nemusíš bát, že se Ti za náročnou práci nedostane adekvátní odměny.

Služební ubytování
Pokud přijíždíš z daleka nebo ubytování teprve řešíš, nabídneme Ti bydlení v blízkosti hotelu za symbolickou cenu.

Mobilní tarif
Se zážitky z hotelu se budeš chtít pochlubit.  Proto pro celou Tvou rodinu zajistíme výhodný tarif.

Personální stravování
Oběd ti zaplatíme my, protože víme, že hladový personál je nejhorší personál.

Bankovní služby
Zlatá karta, běžný účet zdarma, cestovní pojištění a možnost uzavřít výhodnou hypotéku. Banka CREDITAS se o to postará.

Vzdělávání
Do výšky asi už neporosteš, ale do počtu znalostí můžeš. Rádi Ti zajistíme školení, stáže, konference a soutěže.

Hotelové služby
Občas se role musí vyměnit a Ty budeš chtít, aby se někdo staral o Tebe. Za rok můžeš Ty a Tvůj doprovod strávit v hotelu 6 nocí. 

Tradice

Naše práce pro hotel sahá více než 300 let do minulosti. Stavíme na tradici, ale neusínáme na vavřínech. Chceme, aby každé období bylo něčím výjimečné. Rekonstruujeme, modernizujeme a posouváme dál sebe i zážitky našich hostů. Stejně jako mladí číšníci na fotografii z roku 1932 se zapiš do tradice Puppu i Ty. 

Otevřené pozice

Pokojská / Pracovník úklidu
Vyčítají Ti občas přehnané puntičkářství? My ho naopak oceníme!

Jste přepečliví, milujete pořádek a dokonalost? Chcete mít kolem sebe skvělé kolegy a pracovat v krásném prostředí? Nebojíte se namáhavé práce, která obzvlášť o víkendech je u nás standardem?
ANO? Tak máte nyní šanci být součástí našeho HSKP týmu!

Vašim úkolem bude dokonalá čistota hotelových pokojů- denní sanitace, výměna ložního prádla, kontrola a na/odtěžování minibarů pomocí mobilní aplikace, komunikace s hosty.

Požadujeme mimo vysoké míry pracovitosti také základní komunikativní znalost AJ, popřípadě NJ, 100% spolehlivost, diskrétnost a trestní bezúhonnost.

Terapeut / Terapeutka ve spa
Pokud máš pevnou ruku, ale sálá z Tebe klid, rádi Tě tu přivítáme.

Pokud máte Osvědčení masér, masérský-lázeňský a praxi alespoň 2 roky, dorozumíte se anglicky, popř. německy či rusky a baví Vás práce s lidmi - OZVĚTE SE!
Máte-li i další kurzy- např. Pedi- Mani, Kosmetika- máte u nás velkou výhodu!

Kuchař / Kuchařka
Baví tě práce v kuchyni? Smekáme klobouk a Ty nasaď kuchařskou čepici!

Obsluha v restauraci
Pokud se dokážeš usmívat, i když zrovna nemáš svůj den, budeš člověk na svém místě.

Máte zkušenosti v obsluze, baví Vás práce s lidmi? Jste týmový hráč s perfektním vystupováním, domluvíte se anglicky nebo německy? Tak vás hledáme!

Recepční / Concierge
Jen tak se Ti nezamotá jazyk, a to nejen ten český? Pojď dělat skvělý první dojem na hosty!

Co budete dělat?
Budete hlavním kontaktem hotelového hosta- zajistíte check in- check out, odpovídáte za vedení dokumentace, vyúčtování klientů. Jste koordinátorem pobytu hosta. Nabízíte upselling prodej hotelových služeb.

Koho hledáme?
Hledáme sympatickou osobu, která zvládne komunikovat alespoň 2 světovými jazyky. Má velice dobré vystupování a zvládne zátěž nárazové vysoké obsazenosti a řešení stížností hostů. Velmi dobře ovládá PC a ideálně má zkušenosti s rezervačním hotelovým systémem Hotel Time.

Portýr
Hledáme komunikativního, sympatického kolegu, který je nápomocný hostům, zejména při příjezdu a odjezdu, odváží a přistavuje vozy klientů.

Co vyžadujeme?
ŘP sk. B, spolehlivost, flexibilita, příjemné vystupování, základní znalost alespoň AJ

Cukrářka / Cukrář
Chcete pracovat s těmi nejlepšími a posunout se dál? Jste cukrář-srdcař?
Tak právě vás hledáme!

Nabízíme
Naučíme Vás nové receptury, budete pracovat s prvotřídními surovinami a hlavně- s bezvadnými kolegy:)! Nabízíme širokou škálu zaměstnaneckých benefitů - zaměstnanecké stravování zdarma, výhodný tarif pro celou rodinu, pro rodiče příspěvek na tábory, zdarma vedení účtu s pojištěním, personální ubytování a mnoho dalšího.

Požadujeme
vyučení v oboru nebo zkušenosti z oboru
pečlivost, zodpovědnost, spolehlivost
chuť na sobě pracovat, zlepšovat se a být součástí týmu

Ozvi se nám

Pokud tady není pozice pro Tebe, ale máš představu, jak se v hotelu uplatnit jinak, zašli nám svůj životopis na kariera@pupp.cz nebo vyplň kontaktní formulář a my se Ti ozveme.

Životopis