PRACUJ PRO PUPP

Pojď se s námi starat o hvězdy

Co si představíš, když se řekne Grandhotel Pupp? Karlovy Vary, pohodlí, prvotřídní servis, špičkovou gastronomii,... A přesně to si představují i naši hosté. Naplnit tato očekávání je naším závazkem. Ale naším posláním je jejich představy o hotelu předčít – docílit toho, aby jim při pomyslném hodnocení našich služeb byl plný počet hvězd málo.

A když mluvíme o hvězdách, jistě, i ty u nás potkáš a budeš se starat o jejich komfort, a to nejen během filmové festivalu.

Je tu práce pro každého

… kdo ji chce dělat, jak nejlépe umí. Dáme Ti prostor stát se mistrem svého oboru, ať už si vybereš jakýkoliv. Ceníme píli, důraz na detaily a nadšení. Protože potřebujeme, aby se z Tebe kromě kuchaře, pokojské nebo manažera stal také odborník na lidskou duši, kvůli kterému se sem budou naši hosté vracet.

Chceš se stát hvězdou našich hostů?

Našimi požadavky jsou vstřícnost, spolehlivost a hlavně pevné nervy. Všechno ostatní tě naučíme.

Benefity

Spokojený zaměstnanec znamená spokojený host. Proto se nemusíš bát, že se Ti za náročnou práci nedostane adekvátní odměny.

Služební ubytování
Pokud přijíždíš z daleka nebo ubytování teprve řešíš, nabídneme ti bydlení v blízkosti hotelu za symbolickou cenu.

Mobilní tarif
Se zážitky z hotelu se budeš chtít pochlubit.  Proto pro celou tvou rodinu zajistíme výhodný tarif.

Personální stravování
Naši zaměstnancům poskytujeme stravu, a to jak obědy tak večeře, zdarma.

Náborový příspěvěk
Po uplynutí zkušební doby získáš náborový příspěvěk v hodnotě 10 000 Kč. A pokud k nám přivedeš svého známého, po ukončení jeho zkušební doby dostaneš jako odměnu dalších 10 000 Kč.

Vzdělávání
Do výšky asi už neporosteš, ale do počtu znalostí můžeš. Rádi ti zajistíme školení, stáže, konference a soutěže.

Hotelové služby
Občas se role musí vyměnit a ty budeš chtít, aby se někdo staral o Tebe. Za rok můžeš Ty nebo kdokoliv jiný strávit v hotelu 6 nocí. 

Volnočasové aktivity
Ani sportovci u nás nepřijdou zkrátka. Máme pro tebe permici na hokej do našeho skyboxu a skipasy na Klínovec a Plešivec. A když je chvíle volna tak spolu vyrazíme třeba na cyklovýlet.

Bankovnictví
Máš také možnost získat zlatou kartu, běžný účet zdarma, cestovní pojištění a výhodnou hypotéku u banky CREDITAS.

Tradice

Naše práce pro hotel sahá více než 300 let do minulosti. Stavíme na tradici, ale neusínáme na vavřínech. Chceme, aby každé období bylo něčím výjimečné. Rekonstruujeme, modernizujeme a posouváme dál sebe i zážitky našich hostů. Stejně jako mladí číšníci na fotografii z roku 1932 se zapiš do tradice Puppu i Ty. 

Uma Thurman před hotelem PUPP

Chceš se posouvat s námi?

Naše práce nás baví a neustále se snažíme vzdělávat a posouvat se dál. Již druhý rok jsme se umístili v hodnocení od Amazing Places na prvním místě v kategorii Upper Class. A naši kolegové nás reprezentují napříč celým světem. Například Head Bartender Jan Šebek letos vyhrál české finále soutěže Diageo World Class a v září se chystá na světové finále, kde vloni skončil 3. náš Bar Manager Vítěžslav Cirok. 

Otevřené pozice

Kosmetička

Jsme moderní SPA se jménem FRANZISKA, které chce jít novým směrem a zároveň ctít historické hodnoty. Hledáme do našeho týmu zaměstnance, kteří do toho chtějí jít s námi. Tuto pozici můžeš brát jako odrazový můstek ve své kariéře a postupně se vypracovat výš.

Požadavky: znalost AJ a NJ na komunikativní úrovni, výuční list v oboru masér/certifikovaný kosmetický kurz

Masérka

Jsme moderní SPA se jménem FRANZISKA, které chce jít novým směrem a zároveň ctít historické hodnoty. Hledáme do našeho týmu zaměstnance, kteří do toho chtějí jít s námi. Tuto pozici můžeš brát jako odrazový můstek ve své kariéře a postupně se vypracovat výš.

Požadavky: znalost AJ a NJ na komunikativní úrovni, střední vzdělání s maturitou v oboru masér/certifikovaný masérský kurz

Kuchař/ka

Baví tě spíš vaření na banketních akcích nebo máš rád fine dining a láká tě á la carte vaření české kuchyně? Můžeme ti nabídnou pozici, jaká ti sedne nejvíce.

Pokud jsi začátečník, u nás můžeš odstartovat svojí kariéru, začneš jako kuchař-přípravář a postupně se vypracuješ výš.

Pokud tedy chceš patřit do našeho gastro týmu, který je vedený šéfkuchařem Ondřejem Korábem, kuchařem Národního týmu ČR, neváhej a napiš nám.

Hotelový recepční

Chceš mít tu čest a být první, kdo udělá dojem na naše hosty? Mluvíš alespoň 2 světovými jazyky? Tak hledáme právě tebe. A pokud jsi spíše noční pták a baví tě práce v noci, můžeme ti nabídnout pozici nočního recepčního.

A jestli se ještě necítíš na to být recepční, u nás můžeš odstartovat svojí kariéru třeba na pozici portýra a se postupně se vypracovat výš.

Pokojská

Máš smysl pro pořádek a pro detail? V Grandhotelu Pupp věříme, že si naší hosté vybírají hotel kvůli naším starostlivým a pozorným zaměstnancům, kteří se zaměřují na poskytování kvalitních služeb.. Pokud i ty chceš být součástího našeho týmu, napiš nám. Tahle pozice je základ, ale když budeš šikovná, můžeš se u nás vypracovat na vyšší manažerské pozice.

Číšník/servírka

Dokážeš si poradit i s obsluhou náročnějších klientů? Baví tě práce na place, komunikace s hosty? Přidej se k nám do týmu. A pokud chceš profesně růst a vidíš se jako barista, sommeliér nebo chceš spolupracovat s nejlepšími barmany v ČR, rádi ti to umožníme a podpoříme tě v tvé vášni formou placených kurzů a stáží.

Pokud jsi na začátku kariéry, nevadí. U nás můžeš odstartovat svojí kariéru, začneš jako pomocný číšník a se postupně vypracuješ výš.

Ozvi se nám

Pokud tady není pozice pro Tebe, ale máš představu, jak se v hotelu uplatnit jinak, zašli nám svůj životopis na kariera@pupp.cz nebo vyplň kontaktní formulář a my se ti ozveme.

Životopis