PRACUJ PRO PUPP

Pojď se s námi starat o hvězdy

Co si představíš, když se řekne Grandhotel Pupp? Karlovy Vary, luxus, pohodlí, prvotřídní servis, špičkovou gastronomii, ... A přesně to si představují i naši hosté. Naplnit tato očekávání je naším závazkem. Ale naším posláním je jejich představy o hotelu předčít – docílit toho, aby jim při pomyslném hodnocení našich služeb byl plný počet hvězd málo.

A když mluvíme o hvězdách, jistě, i ty u nás potkáš a budeš se starat o jejich komfort, a to nejen během filmové festivalu.

Je tu práce pro každého

… kdo ji chce dělat, jak nejlépe umí. Dáme Ti prostor stát se mistrem svého oboru, ať už si vybereš jakýkoliv. Ceníme píli, důraz na detaily a nadšení. Protože potřebujeme, aby se z Tebe kromě kuchaře, pokojské nebo manažera stal také odborník na lidskou duši, kvůli kterému se sem budou naši hosté vracet.

Chceš se stát hvězdou našich hostů?

Našimi požadavky jsou vstřícnost, spolehlivost a hlavně pevné nervy. Všechno ostatní tě naučíme.

Benefity

Naše motto zní: Spokojený zaměstnanec = spokojený host. Proto se nemusíš bát, že se Ti za náročnou práci nedostane adekvátní odměny.

Služební ubytování
Pokud přijíždíš z daleka nebo ubytování teprve řešíš, nabídneme Ti bydlení v blízkosti hotelu za symbolickou cenu.

Mobilní tarif
Se zážitky z hotelu se budeš chtít pochlubit.  Proto pro celou Tvou rodinu zajistíme výhodný tarif.

Personální stravování
Oběd ti zaplatíme my, protože víme, že hladový personál je nejhorší personál.

Bankovní služby
Zlatá karta, běžný účet zdarma, cestovní pojištění a možnost uzavřít výhodnou hypotéku. Banka CREDITAS se o to postará.

Vzdělávání
Do výšky asi už neporosteš, ale do počtu znalostí můžeš. Rádi Ti zajistíme školení, stáže, konference a soutěže.

Hotelové služby
Občas se role musí vyměnit a Ty budeš chtít, aby se někdo staral o Tebe. Za rok můžeš Ty a Tvůj doprovod strávit v hotelu 6 nocí. 

Tradice

Naše práce pro hotel sahá více než 300 let do minulosti. Stavíme na tradici, ale neusínáme na vavřínech. Chceme, aby každé období bylo něčím výjimečné. Rekonstruujeme, modernizujeme a posouváme dál sebe i zážitky našich hostů. Stejně jako mladí číšníci na fotografii z roku 1932 se zapiš do tradice Puppu i Ty. 

Otevřené pozice

Obsluha v restauraci
Pokud se dokážeš usmívat, i když zrovna nemáš svůj den,
budeš člověk na svém místě.

Máš zkušenosti v obsluze, baví tě práce s lidmi? Jsi týmový hráč s perfektním vystupováním, domluvíš se anglicky nebo německy? Tak přesně tebe hledáme!

Masérka

Hledáme osobu s dlouholetou zkušeností v 5* servisu a jejími standardy. Pozitivní a pečlivou osobnost se smyslem pro zodpovědnost. Možnost práce na poloviční úvazek či práce na živnostenský list. Odměňovací systém umožňující zajímavý přivýdělek pro ty, co chtějí a umí pracovat.

Kuchař/ka

Nebojíš se výzev a chceš posunout svoji kariéru o stupeň výš?

Nabízíme ti uplatnění v moderním a živém gastronomickém provozu, zázemí a zvuk světoznámé značky a možnost profesního růstu pod vedením skutečné hvězdy české gastronomie - šéfkuchaře Ondřeje Korába, jednoho z Kluků v akci, který se učil např. u Chrise Stainese či Hestona Blumenthala.

Portýr

Hledáme komunikativního, sympatického kolegu, který bude nápomocný hostům, zejména při příjezdu a odjezdu, kdy odváží a přistavuje vozy hostů. 

Vedoucí banketové kuchyně

Baví tě práce v gastronomii a dokážeš se na své kolegy usmívat i když zrovna nemáš svůj den?

Nabízíme ti uplatnění v moderním a živém gastronomickém provozu, zázemí a zvuk světoznámé značky. Hledáme pozitivního a pečlivého profesionála se zkušeností v 5* servisu a jejími standardy. Nabízíme ti krátký/dlouhý týden, personální stravování za 1 Kč, výhodné tarify pro celou rodinu a náborový příspěvek 10. 000 Kč.

Sous Chef

Nebojíš se výzev a chceš posunout svoji kariéru o stupeň výš? 

Nabízíme ti uplatnění v moderním a živém gastronomickém provozu, zázemí a zvuk světoznámé značky a možnost profesního růstu pod vedením skutečné hvězdy české gastronomie - šéfkuchaře Ondřeje Korába, jednoho z Kluků v akci, který se učil např. u Chrise Stainese či Hestona Blumenthala.

Hotelový recepční

Hledáme sympatickou osobu, která zvládne komunikovat alespoň 2 světovými jazyky. Má přátelské vystupování a zvládne profesionálně zátěž vysoké obsazenosti a případné řešení stížností hostů. Velmi dobře ovládá PC a ideálně má zkušenosti s rezervačním hotelovým systémem Hotel Time.

HR SPECIALIST

Nebojíš se výzev a chceš posunout svoji kariéru o stupeň výš?

Hledáme osobnost se schopností týmové spolupráce, která je aktivní a má proaktivní přístup k práci, analytické myšlení. Příjemné a profesionální vystupování, samostatnost, spolehlivost je vám vlastní.

SPA recepční

Rád/a komunikuješ a cítíš se ve wellness jako ryba ve vodě? Baví Tě práce s lidmi a dokážeš se usmívat i když zrovna nemáš svůj den?

Hledáme pozizivního a pečlivého kolegu s S dlouholetou zkušeností v 5* servisu a jejími standardy. Tvou pracovní náplní bude bude komunikace s hosty Odpovědnost za čistotu a upravenost Spa a Wellness. Znalost všech terapií a produktů, jejich doporučení hostům dle jejich potřeb a následný prodej.

Masérka

Staň se naší SPA masérkou.

Hledáme sympatickou osobu, která zvládne komunikovat alespoň 2 světovými jazyky a má vzdělání v oboru tělových masáží, praxe a certifikáty.

Ozvi se nám

Pokud tady není pozice pro Tebe, ale máš představu, jak se v hotelu uplatnit jinak, zašli nám svůj životopis na kariera@pupp.cz nebo vyplň kontaktní formulář a my se Ti ozveme.

Životopis