PRACUJ PRO PUPP

Pojď se s námi starat o hvězdy

Co si představíš, když se řekne Grandhotel Pupp? Karlovy Vary, pohodlí, prvotřídní servis, špičkovou gastronomii,... A přesně to si představují i naši hosté. Naplnit tato očekávání je naším závazkem. Ale naším posláním je jejich představy o hotelu předčít – docílit toho, aby jim při pomyslném hodnocení našich služeb byl plný počet hvězd málo.

A když mluvíme o hvězdách, jistě, i ty u nás potkáš a budeš se starat o jejich komfort, a to nejen během filmové festivalu.

Je tu práce pro každého

… kdo ji chce dělat, jak nejlépe umí. Dáme Ti prostor stát se mistrem svého oboru, ať už si vybereš jakýkoliv. Ceníme píli, důraz na detaily a nadšení. Protože potřebujeme, aby se z Tebe kromě kuchaře, pokojské nebo manažera stal také odborník na lidskou duši, kvůli kterému se sem budou naši hosté vracet.

Chceš se stát hvězdou našich hostů?

Našimi požadavky jsou vstřícnost, spolehlivost a hlavně pevné nervy. Všechno ostatní tě naučíme.

Benefity

Spokojený zaměstnanec znamená spokojený host. Proto se nemusíš bát, že se Ti za náročnou práci nedostane adekvátní odměny.

Služební ubytování
Pokud přijíždíš z daleka nebo ubytování teprve řešíš, nabídneme ti bydlení v blízkosti hotelu za symbolickou cenu.

Mobilní tarif
Se zážitky z hotelu se budeš chtít pochlubit.  Proto pro celou tvou rodinu zajistíme výhodný tarif.

Personální stravování
Naši zaměstnancům poskytujeme stravu, a to jak obědy tak večeře, zdarma.

Náborový příspěvěk
Po uplynutí zkušební doby získáš náborový příspěvěk v hodnotě 10 000 Kč. A pokud k nám přivedeš svého známého, po ukončení jeho zkušební doby dostaneš jako odměnu dalších 10 000 Kč.

Vzdělávání
Do výšky asi už neporosteš, ale do počtu znalostí můžeš. Rádi ti zajistíme školení, stáže, konference a soutěže. A pokud budeš chtít můžeš se zúčastnit kurzu anglického jazyka, který probíhá přímo v hotelu.

Hotelové služby
Občas se role musí vyměnit a ty budeš chtít, aby se někdo staral o Tebe. Za rok můžeš Ty nebo kdokoliv jiný strávit v hotelu 6 nocí. 

Bankovnictví
Máš možnost získat zlatou kartu, běžný účet zdarma nebo cestovní pojištění u banky CREDITAS.

Volnočasové aktivity
Ani sportovci u nás nepřijdou zkrátka. Máme pro tebe permici na hokej do našeho soukromého skyboxu a skipasy na Klínovec a Plešivec. A když je chvíle volna tak spolu vyrazíme třeba na cyklovýlet.

Kadeřník
Využít také můžeš 50% slevu na všechny služby ve vlasovém institutu Lukáše Rossbacha.

Tradice

Naše práce pro hotel sahá více než 300 let do minulosti. Stavíme na tradici, ale neusínáme na vavřínech. Chceme, aby každé období bylo něčím výjimečné. Rekonstruujeme, modernizujeme a posouváme dál sebe i zážitky našich hostů. Stejně jako mladí číšníci na fotografii z roku 1932 se zapiš do tradice Puppu i Ty. 

Chceš se posouvat s námi?

Naše práce nás baví, neustále se snažíme vzdělávat a posouvat se dál. Již druhý rok jsme se umístili v hodnocení od Amazing Places na prvním místě v kategorii Upper Class. A naši kolegové nás reprezentují napříč celým světem. Například Bar Manager Vítězslav Cirok, který v roce 2022 skončil 3. na světovém finále Diageo World Class.

Otevřené pozice

Kosmetička

Jsme moderní SPA se jménem FRANZISKA, které chce jít novým směrem a zároveň ctít historické hodnoty. Hledáme do našeho týmu zaměstnance, kteří do toho chtějí jít s námi. Tuto pozici můžeš brát jako odrazový můstek ve své kariéře a postupně se vypracovat výš.

Požadavky: znalost AJ a NJ na komunikativní úrovni, výuční list v oboru masér/certifikovaný kosmetický kurz

Masérka

Jsme moderní SPA se jménem FRANZISKA, které chce jít novým směrem a zároveň ctít historické hodnoty. Hledáme do našeho týmu zaměstnance, kteří do toho chtějí jít s námi. Tuto pozici můžeš brát jako odrazový můstek ve své kariéře a postupně se vypracovat výš.

Požadavky: znalost AJ a NJ na komunikativní úrovni, střední vzdělání s maturitou v oboru masér/certifikovaný masérský kurz

Pokojská

Máš smysl pro pořádek a pro detail? V Grandhotelu Pupp věříme, že si naší hosté vybírají hotel kvůli naším starostlivým a pozorným zaměstnancům, kteří se zaměřují na poskytování kvalitních služeb. Pokud i ty chceš být součástího našeho týmu, napiš nám. Tahle pozice je základ, ale když budeš šikovná, můžeš se u nás vypracovat na vyšší manažerské pozice.

Noční recepční

Jsi spíše noční pták a vyhovuje ti práce v noci? Jsi pro nás ten pravý.

Hledáme sympatickou osobu, která zvládne komunikovat alespoň 2 světovými jazyky.

Tvojí výhodou také bude, pokud máš zkušenosti s rezervačním hotelovým systémem Hotel Time. Během nočních služeb, budeš TY tím hlavním kontaktem a koordinátorem pobytu našich hostů.

Co nabízíme? Práci v krásném prostředí, v přátelském kolektivu, kdy každý den je jiný. Profesionální přístup 5* v hotelu, který je každoročně domovem největších filmových hvězd. Vzdělávání se a další rozvoj v oboru. Provizní systém odměňování.

Čísňík/servírka

Dokážeš si poradit i s obsluhou náročnějších klientů? Baví tě práce na place, komunikace s hosty? Přidej se k nám do týmu. A pokud chceš profesně růst a vidíš se jako barista, sommeliér nebo chceš spolupracovat s nejlepšími barmany v ČR, rádi ti to umožníme a podpoříme tě v tvé vášni formou placených kurzů a stáží.

Pokud jsi na začátku kariéry, nevadí. U nás můžeš odstartovat svojí kariéru, začneš jako pomocný číšník a se postupně vypracuješ výš.

Číšník/servírka v restauraci Meat & Bone 

Nebojíš se výzev a chceš posunout svoji kariéru o stupeň výš?

Pracovat budeš steaky, mořskými plody a víny premiové kvality. Do týmu rádi přivítáme energického člověka, kterého baví komunikace s hosty a péče o ně.

Kuchař/ka v restauraci Meat & Bone 

Láká Tě práce v nově se otevírající restauraci v Pupp Quisisana Depandance?

Pracovat budeš především s masem plemene Aberdeen Angus, které u nás uchováváme a dostařujeme v technologii DryAger. Čeká Tě také nejmodernější gril Mibrasa na dřevěné uhlí, díky kterému dokážeme zachovat nejvyšší úroveň grilování. 

Portýr

Buď jedním z nás!

Hledáme komunikativního, sympatického kolegu na pozici PORTÝR, který je nápomocný hostům, zejména při příjezdu a odjezdu, odváží a přistavuje vozy klientů.

Co vyžadujeme?

ŘP sk. B, spolehlivost, flexibilita, příjemné vystupování, základní znalost alespoň AJ.

Sous Chef

Nebojíš se výzev a chceš posunout svoji kariéru o stupeň výš?

Nabízíme ti uplatnění v moderním a živém gastronomickém provozu, zázemí a zvuk světoznámé značky  pod vedením hvězdy české gastronomie - šéfkuchaře Ondřeje Korába, který se učil např. u Chrise Stainese či Hestona Blumenthala.

Vedoucí kuchař Grandrestutantu

Jsi vášnivým kuchařem s bohatými zkušenostmi a chutí vést tým? Hledáme osobnost, která povede Grandrestaurant, který představuje gastronomické srdce Grandhotelu Pupp. Menu, které připravil šéfkuchař Ondřej Koráb, je založeno na moderním pojetí tradiční české kuchyně.

Ozvi se nám

Pokud tady není pozice pro Tebe, ale máš představu, jak se v hotelu uplatnit jinak, zašli nám svůj životopis na kariera@pupp.cz nebo vyplň kontaktní formulář a my se ti ozveme.

Životopis