PRACUJ PRO PUPP

Pojď se s námi starat o hvězdy

Co si představíš, když se řekne Grandhotel Pupp? Karlovy Vary, luxus, pohodlí, prvotřídní servis, špičkovou gastronomii, ... A přesně to si představují i naši hosté. Naplnit tato očekávání je naším závazkem. Ale naším posláním je jejich představy o hotelu předčít – docílit toho, aby jim při pomyslném hodnocení našich služeb byl plný počet hvězd málo.

A když mluvíme o hvězdách, jistě, i ty u nás potkáš a budeš se starat o jejich komfort, a to nejen během filmové festivalu.

Je tu práce pro každého

… kdo ji chce dělat, jak nejlépe umí. Dáme Ti prostor stát se mistrem svého oboru, ať už si vybereš jakýkoliv. Ceníme píli, důraz na detaily a nadšení. Protože potřebujeme, aby se z Tebe kromě kuchaře, pokojské nebo manažera stal také odborník na lidskou duši, kvůli kterému se sem budou naši hosté vracet.

Chceš se stát hvězdou našich hostů?

Našimi požadavky jsou vstřícnost, spolehlivost a hlavně pevné nervy. Všechno ostatní tě naučíme.

Benefity

Naše motto zní: Spokojený zaměstnanec = spokojený host. Proto se nemusíš bát, že se Ti za náročnou práci nedostane adekvátní odměny.

Služební ubytování
Pokud přijíždíš z daleka nebo ubytování teprve řešíš, nabídneme Ti bydlení v blízkosti hotelu za symbolickou cenu.

Mobilní tarif
Se zážitky z hotelu se budeš chtít pochlubit.  Proto pro celou Tvou rodinu zajistíme výhodný tarif.

Personální stravování
Oběd ti zaplatíme my, protože víme, že hladový personál je nejhorší personál.

Bankovní služby
Zlatá karta, běžný účet zdarma, cestovní pojištění a možnost uzavřít výhodnou hypotéku. Banka CREDITAS se o to postará.

Vzdělávání
Do výšky asi už neporosteš, ale do počtu znalostí můžeš. Rádi Ti zajistíme školení, stáže, konference a soutěže.

Hotelové služby
Občas se role musí vyměnit a Ty budeš chtít, aby se někdo staral o Tebe. Za rok můžeš Ty a Tvůj doprovod strávit v hotelu 6 nocí. 

Tradice

Naše práce pro hotel sahá více než 300 let do minulosti. Stavíme na tradici, ale neusínáme na vavřínech. Chceme, aby každé období bylo něčím výjimečné. Rekonstruujeme, modernizujeme a posouváme dál sebe i zážitky našich hostů. Stejně jako mladí číšníci na fotografii z roku 1932 se zapiš do tradice Puppu i Ty. 

Otevřené pozice

Spa supervisor

Staň se součástí spa týmu v hotelu, který je každoročně domovem největších filmových hvězd.

Nabízíme ti práce s nejlepšími produkty od francouzské značky Anne Semonin a oblíbené české značky Cannor. Vzdělávání se a další rozvoj v oboru a příležitost být u proměny prostorů wellness.

Náplní tvé práce bude mimo jiné pomoc při plnění každodenních provozních úkolů a požadavků SPA manažera. Vedení recepčního a terapeutického týmu. Zastoupení spa managera v jeho nepřítomnosti.

Cukrář/ka

Chceš být součástí hotelu, který je ikonou českého hotelnictví?

Hledáme profesionála se zkušeností v 5* servisu a jejími standardy. Flexibilní a kolegiální osobu s nadšením pro cukrářství, smyslem pro zodpovědnost.

Nabízíme ti uplatnění v moderním a živém gastronomickém provozu, zázemí a zvuk světoznámé značky a možnost profesního růstu pod vedením skutečné hvězdy české gastronomie - šéfkuchaře Ondřeje Korába, jednoho z Kluků v akci, který se učil např. u Chrise Stainese či Hestona Blumenthala.

Obsluha v restauraci
Pokud se dokážeš usmívat, i když zrovna nemáš svůj den,
budeš člověk na svém místě.

Máš zkušenosti v obsluze, baví tě práce s lidmi? Jsi týmový hráč s perfektním vystupováním, domluvíš se anglicky nebo německy? Tak přesně tebe hledáme!

Kuchař/ka

Nebojíš se výzev a chceš posunout svoji kariéru o stupeň výš?

Nabízíme ti uplatnění v moderním a živém gastronomickém provozu, zázemí a zvuk světoznámé značky a možnost profesního růstu pod vedením skutečné hvězdy české gastronomie - šéfkuchaře Ondřeje Korába, jednoho z Kluků v akci, který se učil např. u Chrise Stainese či Hestona Blumenthala.

Barman / obsluha baru

Cítíš se za barem jako doma, baví tě práce s lidmi a dokážeš se usmívat i když zrovna nemáš svůj den? Staň se naším barmanem.

Hledáme posilu do našeho barmanského týmu pod vedením Vítězslava Ciroka, vítěze nejprestižnější barmanské soutěže na světě Diageo Reserve World Class a Jana Šebka, barmana roku 2019. Hledáme profesionála se zkušeností v 5* servisu a jejími standardy, pozitivního a pečlivého, s vysokým pracovním nasazením a především s nadšením pro barmanství.

Zámečník/vodoinstalatér

Chceš být součástí hotelu, který je ikonou českého hotelnictví?

Hledáme osobu, vyučenou a zkušenou v oboru zámečnictví a ideálně i vodoinstalatérství.
Osobnost se smyslem pro zodpovědnost, flexibilní a kolegiální s vysokým pracovním nasazením. 

Ozvi se nám

Pokud tady není pozice pro Tebe, ale máš představu, jak se v hotelu uplatnit jinak, zašli nám svůj životopis na kariera@pupp.cz nebo vyplň kontaktní formulář a my se Ti ozveme.

Životopis