PRACUJ PRO PUPP

Pojď se s námi starat o hvězdy

Co si představíš, když se řekne Grandhotel Pupp? Karlovy Vary, luxus, pohodlí, prvotřídní servis, špičkovou gastronomii, ... A přesně to si představují i naši hosté. Naplnit tato očekávání je naším závazkem. Ale naším posláním je jejich představy o hotelu předčít – docílit toho, aby jim při pomyslném hodnocení našich služeb byl plný počet hvězd málo.

A když mluvíme o hvězdách, jistě, i ty u nás potkáš a budeš se starat o jejich komfort, a to nejen během filmové festivalu.

Je tu práce pro každého

… kdo ji chce dělat, jak nejlépe umí. Dáme Ti prostor stát se mistrem svého oboru, ať už si vybereš jakýkoliv. Ceníme píli, důraz na detaily a nadšení. Protože potřebujeme, aby se z Tebe kromě kuchaře, pokojské nebo manažera stal také odborník na lidskou duši, kvůli kterému se sem budou naši hosté vracet.

Chceš se stát hvězdou našich hostů?

Našimi požadavky jsou vstřícnost, spolehlivost a hlavně pevné nervy. Všechno ostatní tě naučíme.

Benefity

Naše motto zní: Spokojený zaměstnanec = spokojený host. Proto se nemusíš bát, že se Ti za náročnou práci nedostane adekvátní odměny.

Služební ubytování
Pokud přijíždíš z daleka nebo ubytování teprve řešíš, nabídneme Ti bydlení v blízkosti hotelu za symbolickou cenu.

Mobilní tarif
Se zážitky z hotelu se budeš chtít pochlubit.  Proto pro celou Tvou rodinu zajistíme výhodný tarif.

Personální stravování
Oběd ti zaplatíme my, protože víme, že hladový personál je nejhorší personál.

Bankovní služby
Zlatá karta, běžný účet zdarma, cestovní pojištění a možnost uzavřít výhodnou hypotéku. Banka CREDITAS se o to postará.

Vzdělávání
Do výšky asi už neporosteš, ale do počtu znalostí můžeš. Rádi Ti zajistíme školení, stáže, konference a soutěže.

Hotelové služby
Občas se role musí vyměnit a Ty budeš chtít, aby se někdo staral o Tebe. Za rok můžeš Ty a Tvůj doprovod strávit v hotelu 6 nocí. 

Tradice

Naše práce pro hotel sahá více než 300 let do minulosti. Stavíme na tradici, ale neusínáme na vavřínech. Chceme, aby každé období bylo něčím výjimečné. Rekonstruujeme, modernizujeme a posouváme dál sebe i zážitky našich hostů. Stejně jako mladí číšníci na fotografii z roku 1932 se zapiš do tradice Puppu i Ty. 

Otevřené pozice

Obsluha v restauraci
Pokud se dokážeš usmívat, i když zrovna nemáš svůj den,
budeš člověk na svém místě.

Máte zkušenosti v obsluze, baví Vás práce s lidmi? Jste týmový hráč s perfektním vystupováním, domluvíte se anglicky nebo německy? Tak vás hledáme!

Ozvi se nám

Pokud tady není pozice pro Tebe, ale máš představu, jak se v hotelu uplatnit jinak, zašli nám svůj životopis na kariera@pupp.cz nebo vyplň kontaktní formulář a my se Ti ozveme.

Životopis