AKTIVITY

Pobyt plný nezapomenutelných chvil

Karlovy Vary vždy byly významným a živoucím centrem společenského života. Svým návštěvníkům kromě pramenů nabízejí kulturní a kulinářské zážitky, stejně jako přírodní krásy a sportovní vyžití. Historie města je též úzce spjata s mnoha světoznámými značkami. Sklárna Moser, porcelánka Thun či “třináctý pramen”, Becherovka, ročně uvítají desítky tisíc návštěvníků z celého světa.

Lyžování

Chvíli po snídani už můžete sjíždět desítky kilometrů perfektně upravených sjezdovek na Klínovci, nejvyšší hoře pohoří, nebo si užívat komornější atmosféru některé z menších středisek, z nichž doporučujeme zejména lyžařský areál Plešivec. Skipasy do obou středisek vám ochotně zařídí personální recepce.
Lesy i pláně Krušných hor jsou navíc protkány desítkami a desítkami kilometrů značených a pečlivě udržovaných bežkařských stop. A jestli chcete na běžky vyrazit jen na chvíli, je pro vás připraven běžecký okruh na hřišti Golf Resortu Karlovy Vary.

Andělská hora

Opravdové zážitky jsou všude kolem

Karlovy Vary samotné i krajina v jejich okolí nabízejí množství pokladů, které stojí za to prozkoumat. Prvotřídní golfová hřiště, nespočet historických památek i přírodních rezervací či blízkost hor: na dosah máte spoustu atraktivních cílů a nezapomenutelných zážitků.

Kalendář akcí

Únor

1. 2. - 28. 2. 2023 Italy in Pupp
17. 2. - 18. 2. 2023 Pupp Michelin Night
25. 2. 2023 Bál festival 2023

Březen

Duben

1. 4. - 30. 4. 2023 Oysters in Pupp
8. 4. 2023 Pupp Violoncello Night

Květen

5. 5. - 6. 5. 2023 Pupp-up Food Fest

Září

1. 9. - 2. 9. 2023 Pupp-up Wine Fest

Připravili jsme pro vás

Přímo v hotelu si můžete vypůjčit elektrická kola a vybavení pro nordic walking, nebo si jednoduše zařídit teetime v Golf Resortu Karlovy Vary. A personál hotelového concierge vám ochotně pomůže s výběrem výletů podle vašeho zájmu.

Kontakt

Potřebujete pomoci s programem během svého pobytu? Náš conciérge vám naplánuje i rezervuje aktivity podle vašeho přání.

Emai: concierge@pupp.cz