PROCEDURY

Aktuální opatření COVID-19

Řídíme se platnými nařízeními české vlády, abychom ochránili zdraví našich hostů i zaměstnanců. Proto je fungování některých hotelových služeb upraveno. Přehled opatření pravidelně aktualizujeme na této stránce.

Budeme vás hýčkat

Ajurvédské masáže vycházejí z prastarých indických nauk a jejich cílem je celkové uvolnění, podpora krevního oběhu, detoxikace organismu a jeho uvedení do rovnováhy. Kromě samotné techniky masáže blahodárně působí též speciální masážní oleje vybírané jak podle požadovaného efektu masáže, tak konstituce konkrétního člověka.

Nabídka masáží

Abhyanga 60 nebo 90 minut

Tradiční olejová masáž, při které je teplý olej obohacený o léčivé přísady vtírán do pokožky těla. Přináší slastný pocit a dokonalé uvolnění, posiluje imunitu a má pozitivní účinek na kvalitu spánku.
Můžete zvolit 60 nebo 90minutovou variantu, případně 60minutovou double masáž, kdy se o vás postarají najednou dva maséři či masérky.

Shirodhara 90 minut

Shirodhara představuje léčebnou a relaxační techniku používanou přes 5 000 let, jejímž smyslem je nastolení naprosté duševní i tělesné rovnováhy. Po úvodní intenzivní masáži celého těla následuje masáž oblasti třetího oka tenkým pramínkem teplého oleje.
Můžete zvolit klasickou variantu, případně double masáž, kdy se o vás postarají najednou dva maséři či masérky.

Pindasvedan 90 minut

Relaxační procedura, která má omlazující účinek pro celé tělo, kombinuje ruční masáž a masáž plátěnými měšci s vyživující bylinnou směsí. Ta zahřívá kůži, otevírá póry a stimuluje tak účinně odchod škodlivých látek i hluboké vstřebávání obsažených živin.

Dětská masáž 20 minut

Tradiční srílanská masáž je určena dětem od 6 měsíců. Provádí se za použití panenského kokosového oleje, který je vhodný i pro citlivou dětskou pokožku. Zaměřuje se na ruce a nohy, hlavně pak ale na záda a krk, neboť jejím hlavním posláním je posílení páteře, základní opory celého těla.

Horké kameny 60 nebo 90 minut

Tato královna masáží kombinuje účinky jedinečné masážní techniky s účinkem horkých kamenů a bylinných olejů. Teplo uvolňuje pokožku i svaly a umožňuje tak zvlášť hlubokou zklidňující masáž, která uleví bolestem hlavy, šíje a zad.

Galerie

Otevírací doba

Bazén: 8.00 – 21.00
Sauna: 9.00 – 21.00
Fitness centrum: ​​​​​8.00 – 21.00
Procedury: 9.00 – 21.00

Dětem mladším 12 let je vstup do spa umožněn pouze do 18.00.