POKOJE & SUITES

Jedním slovem: Výjimečný

Grandhotel Pupp si dodnes udržuje jedinečnou atmosféru, mimo jiné díky tomu, že zůstává nezávislým a ryze českým hotelem. Každý z celkem 228 pokojů a suites, které nabízí historická budova hotelu,  je unikátní.

Hotelový pokoj s dvojlůžkem a křesílkem

Váš druhý domov

Všechny pokoje splňují pětihvězdičkový standard a poskytují ubytování na nejvyšší úrovni.  Samozřejmostí jsou nepřetržitá pokojová služba, čištění oděvů a obuvi, bezplatný vstup do hotelového spa a další služby.

Riverside

Hlavní budova hotelu, monumentální neobarokní stavba, byla slavnostně otevřena roku 1894. Na čtyřech patrech naleznete celkem 111 pokojů včetně těch nejhonosnějších – Císařského a Prezidentského apartmá, které pravidelně hostí hvězdy filmového festivalu. Pokoje mají výhled na kolonádu, náměstí, říčku Teplou, les nebo park. V přízemí se nachází restaurace Malá dvorana, Grandrestaurant a Café Pupp. Ve druhém patře je vstup do spa s bazénem a wellness centrem. Přes třetí patro se vstupuje do budovy Harfa, kde probíhají masáže.

Prezidentské apartmá

Prezidentské apartmá

Prostor, přepych a soukromí; tato tři slova dokonale vystihují skutečnou perlu Grandhotelu Pupp. Prezidentské apartmá s ohromující rozlohou 130 m² zahrnuje prostornou ložnici, obývací pokoj, samostatnou jídelnu a unikátní mramorovou koupelnu s vanou a sprchovým koutem. Honosí se též štukovými stropy ve všech místnostech,a úchvatným výhledem na Karlovy Vary. Pravidelně hostí nejvýznamnější návštěvníky hotelu, byly zde ubytovány největší hvězdy Karlovarského filmového festivalu a mnoho dalších významných osobností.

Císařské apartmá

Císařské apartmá

Nejslavnější apartmá Grandhotelu Pupp získalo svou podobu před více než 100 lety, kdy Grandhotel Pupp hostil samotného Františka Josefa I., rakousko-uherského císaře. Od té doby je zasvěceno význačným hostům, kterých jím prošly stovky a stovky. K obývacímu pokoji, který je srdcem apartmánu, přiléhá prostorná ložnice a naprosto unikátní původní mramorová koupelna z konce 19. století. Velká okna nabízejí překrásný výhled na park a lázeňskou promenádu

Apartmá

Apartmá

Co se týká luxusu, nemá smysl dělat kompromisy. Čeká na vás rozlehlá ložnice a stylově zařízený obývací pokoj se štukovými stropy a balkonem, výhled na řeku s lázeňskou promenádou a luxusní koupelna z mramoru či ušlechtilé keramiky s vanou, sprchou a bidetem.

Premier Suite

Premier Suite

Překvapivě prostorný dvoupokojový suite s ložnicí a obývacím pokojem, rozloha kolem 80 m², výhled na lázeňskou promenádu a řeku, luxusní mramorová koupelna s vanou, sprchou a toaletou

Pokoje Superior Plus

Pokoje Superior Plus

Nově zrekonstruované a vybavené pokoje s krásným výhledem na řeku a lázeňskou promenádu jsou zařízeny v souladu s novým designovým stylem Grandhotelu Pupp. Součástí pokojů o rozloze 30 - 40 m² je i luxusně zařízená koupelna vybavená vanou či sprchou, toaletou a bidetem.

Junior Suite

Junior Suite

V individuálně zařízených suitech o ploše kolem 50m² na vás dýchne tradiční elegance hotelu. K velké ložnici vždy přiléhá pohodlný obývací pokoj a samozřejmostí je též koupelna vybavená vanou či sprchou.

Pokoje Superior

Pokoje Superior

Prostorné pokoje o velikosti 30 až 40 m² nabízejí dostatek místa i harmonické atmosféry pro ničím nerušený odpočinek v naprostém pohodlí. Každý z pokojů je vybaven luxusní koupelnou s vanou, případně sprchovým koutem.

Pokoje Comfort

Pokoje Comfort

Dvoulůžkové pokoje kategorie Comfort jsou těmi nejdostupnějšími v hotelu. Liší se od sebe stylem, společná je jim rozloha od 25 m², komfortně zařízená koupelna, výhled do lesa či parku a umístění v budově Park Side.

Parkside

Nejstarší část hotelu založená v roce 1877 u původní Puppské aleje. Na čtyřech patrech je celkem 117 pokojů s výhledem na park s říčkou nebo zalesněný svah výšiny Diana. Představují tu nejdostupnější možnost ubytování v Grandhotelu Pupp, a jsou proto ideální volbou pro větší skupiny.
Budova má vlastní recepci a dvoranu, ve které se podávají snídaně. Do budovy Riverside, kde jsou umístěny restaurace a spa, se prochází spojovací chodbou. Z té se vstupuje také do Slavnostního sálu a Becher's baru.

Pokoje Comfort

Pokoje Comfort

Dvoulůžkové pokoje kategorie Comfort jsou těmi nejdostupnějšími v hotelu. Liší se od sebe stylem, společná je jim rozloha od 25 m², komfortně zařízená koupelna, výhled do lesa či parku a umístění v budově Park Side.

Vybavení a služby

Všechny pokoje splňují pětihvězdičkový standard, samozřejmostí jsou nepřetržitá pokojová služba, čištění oděvů a obuvi, bezplatný vstup do hotelového spa a další služby. 

Bankomat Bankomat Bar Bar Bazén Bazén Denní tisk Denní tisk Domácí zvířata (za poplatek) Domácí zvířata (za poplatek) Hlídané parkoviště (za poplatek) Hlídané parkoviště (za poplatek) Klimatizace Klimatizace Letištní transfér (za poplatek) Letištní transfér (za poplatek) Nekuřácké prostory Nekuřácké prostory Obchody v hotelu Obchody v hotelu Pokojová služba Pokojová služba Recepce 24 hodin denně Recepce 24 hodin denně Restaurace Restaurace Výtah Výtah Wi-fi zdarma Wi-fi zdarma Zázemí pro business Zázemí pro business

Další zážitky

Elektrokola

Elektrokola

Přes hotelovou recepci lze zapůjčit horská elektrokola Specialized.

Nordic Walking

Nordic Walking

Golf

Golf