POKOJE & SUITES

Každý pokoj je jedinečný

Dnešní podoba Grandhotelu Pupp je výsledkem postupného spojování a přestavby domů, které dynastie Puppů získala v průběhu tří staletí. Proto je každý pokoj jedinečný a v hotelu nenajdete dva zcela totožné.

Riverside

Hlavní neobarokní část hotelu sloužící od roku 1894 jako místo společenského setkávání. Nachází se zde hotelové restaurace, spa a 111 pokojů včetně těch nejhonosnějších – Císařského a Prezidentského apartmá, které pravidelně hostí hvězdy filmového festivalu.

Parkside

Nejstarší část hotelu postavená v roce 1877 u původní puppovské aleje. Jejím středobodem je Mramorový sál, kde se podávají snídaně a večeře. Všech 117 pokojů představuje nejdostupnější možnost ubytování a jsou ideální volbou pro rodinné nebo skupinové pobyty.

Pupp Quisisana Depandance

Pupp Quisisana Depandance vás na první pohled okouzlí svou nezaměnitelnou elegancí - uvnitř i zvenčí. Budovu, která je kombinací novorenesančního, novogotického a novobarokního stylu, nechal postavit Anton Pupp na konci 19. století pro svou manželku Marii. Dnes si jeho eleganci můžete zažít i vy. 

Hotelové služby

Bankomat Bankomat Butiky Butiky Denní tisk Denní tisk Domácí zvířata (zpoplatněno) Domácí zvířata (zpoplatněno) Hlídané parkoviště (zpoplatněno) Hlídané parkoviště (zpoplatněno) Letištní transfer (zpoplatněno) Letištní transfer (zpoplatněno) Nekuřácké prostory Nekuřácké prostory Pokojová služba (zpoplatněno) Pokojová služba (zpoplatněno) Recepce 24 hodin denně Recepce 24 hodin denně Restaurace Restaurace Salonky Salonky Výtah Výtah Wellness centrum Wellness centrum Wi-fi Wi-fi

Riverside
Pokoje & apartmá

Superior Room front view

Superior Room front view

Pokoje oblíbené u hostů, kteří vyhledávají tradiční eleganci grandhotelů. Všechny mají výhled dopředu na říčku Teplá a jsou zdobené elegantní béžovou či výraznými květinovými motivy na látkách nebo tapetách, jejichž barevnosti se různí.

Superior Room forest view

Superior Room forest view

Oblíbené pokoje hostů, kteří vyhledávají tradiční eleganci grandhotelů. Pokoje v této kategorii mají různé barevnosti, společné je jim zdobení výraznými květinovými motivy na látkách nebo tapetách a okna směřující k lesu.

Premier Room

Premier Room

Pokoje s výhledem dopředu na říčku Teplá, klimatizací, opulentním zlatým dekorem a tapetami. Vyhledávané hosty, kteří upřednostňují maximální pohodlí.

Superior Suite

Superior Suite

Prostorná klimatizovaná apartmá s výhledem dopředu na říčku Teplá. Vyhledávaná hosty, kteří přijíždí za tradiční elegancí Grandhotelu Pupp. Ložnice a obývací pokoj s parketovou podlahou jsou odděleny dveřmi, koupelna vybavena vanou.

Premier Suite

Premier Suite

Prostorná klimatizovaná apartmá s opulentními zlatými dekory, tapetami a výhledem dopředu na říčku Teplá. Díky velké televizi, pohovce a dveřím oddělujícím ložnici od obývacího pokoje jsou vyhledávaná během rodinných pobytů. Koupelna vybavená vanou.

Císařské apartmá

Císařské apartmá

Apartmá s mramorovou koupelnou postavenou před více jak 100 lety pro císaře Františka Josefa I. Interiér apartmá zdobený zlacenými štuky, historickými olejomalbami a sklem Moser je po celý den prosvětlený díky velkým francouzským oknům s výhledem dopředu na říčku Teplá a Císařské lázně.

Prezidentské apartmá

Prezidentské apartmá

Prezidentské apartmá pravidelně hostí zahraniční hvězdy filmového festivalu. Tvoří jej prostorná ložnice s původními kachlovými kamny, jídelna vybavená sklem Moser a porcelánem Thun a obývací pokoj se zlacenými štuky a velkým křišťálovým lustrem. Koupelna ze zeleného mramoru je vybavena vířivkou a sprchovým koutem. Z oken je výhled dopředu na říčku Teplá. Apartmá lze rozšířit o další samostatnou ložnici.

Parkside
Pokoje & apartmá

Comfort Room front view

Comfort Room front view

Pokoje v klidné části hotelu s výhledem dopředu na říčku Teplá. Propojitelnost vybraných pokojů v této kategorii je vítanou výhodou při rodinných pobytech.

Comfort Room forest view

Comfort Room forest view

Klidné pokoje s okny směrem k lesu. Vhodné pro hosty, kteří chtějí během dne aktivně poznávat Karlovy Vary a večer si dopřát služby grandhotelu. Taktéž vyhledávané jako ubytování během firemních akcí.

Comfort Suite

Comfort Suite

Apartmá v klidné části hotelu. Díky možnosti snadného umístění postýlky nebo přistýlky je tato kategorie vyhledávaná při rodinných pobytech. Okna s výhledem dopředu na říčku Teplá.

Quisisana

Pokoje & apartmá

Quisisana Room

Quisisana Room

Pokoje s okouzlující atmosférou vyhledávané hosty, kteří upřednostňují maximální pohodlí. Všechny nabízejí výhled do klidného vnitřního dvora a disponují velkorysou koupelnou.

Quisisana Suite

Quisisana Suite

Útulný charakter apartmánů podtrhuje harmonická souhra barev a světelný design. Kromě prostorné koupelny disponují velkorysým obývacím prostorem a nabízí výhled do klidného vnitřního dvora či přímo na Grandhotel Pupp.