POKOJE & SUITES

Každý je jedinečný

Dnešní podoba Grandhotelu Pupp je výsledkem postupného spojování a přestavby domů, které dynastie Puppů získala v průběhu tří staletí. Proto je každý pokoj jedinečný a v hotelu nenajdete dva zcela totožné.

Hotelový pokoj s dvojlůžkem a křesílkem

Váš druhý domov

Všechny pokoje splňují pětihvězdičkový standard a poskytují ubytování na nejvyšší úrovni.  Samozřejmostí jsou nepřetržitá pokojová služba, čištění oděvů a obuvi, bezplatný vstup do hotelového spa a další služby.

Riverside

Hlavní neobarokní část hotelu slouží od roku 1894 jako místo společenského setkávání. Nachází se zde hotelové restaurace, spa a 111 pokojů včetně těch nejhonosnějších – Císařského a Prezidentského apartmá, které pravidelně hostí hvězdy filmového festivalu.

Prezidentské apartmá

Prezidentské apartmá

Prostor, přepych a soukromí; tato tři slova dokonale vystihují skutečnou perlu Grandhotelu Pupp. Prezidentské apartmá s ohromující rozlohou 130 m² zahrnuje prostornou ložnici, obývací pokoj, samostatnou jídelnu a unikátní mramorovou koupelnu s vanou a sprchovým koutem. Honosí se též štukovými stropy ve všech místnostech. Pravidelně hostí nejvýznamnější návštěvníky hotelu, byly zde ubytovány největší hvězdy Karlovarského filmového festivalu a mnoho dalších významných osobností.

Císařské apartmá

Císařské apartmá

Nejslavnější apartmá Grandhotelu Pupp získalo svou podobu před více než 100 lety, kdy Grandhotel Pupp hostil samotného Františka Josefa I., rakousko-uherského císaře. Od té doby je zasvěceno význačným hostům, kterých jím prošly stovky a stovky. K obývacímu pokoji, který je srdcem apartmánu, přiléhá prostorná ložnice a naprosto unikátní původní mramorová koupelna z konce 19. století. Velká okna nabízejí překrásný výhled na park a Císařské lázně.

Apartmá

Apartmá

Co se týká luxusu, nemá smysl dělat kompromisy. Čeká na vás rozlehlá ložnice a stylově zařízený obývací pokoj se štukovými stropy, pohovkou a balkonem, výhled dopředu k říčce Teplá a koupelna vybavená vanou, sprchou a bidetem.

Premier Suite

Premier Suite

Překvapivě prostorný dvoupokojový suite s ložnicí a obývacím pokojem, rozloha kolem 70 m², výhled dopředu k říčce Teplá, koupelna s vanou a toaletou

Pokoje Superior Plus

Pokoje Superior Plus

Nově zrekonstruované a vybavené pokoje s výhledem dopředu k říčce Teplá. Součástí pokojů o rozloze 30–40 m² je i koupelna vybavená vanou či sprchou a toaletou.

Junior Suite

Junior Suite

V individuálně zařízených suitech o ploše kolem 50 m² na vás dýchne tradiční elegance hotelu. K velké ložnici vždy přiléhá pohodlný obývací část a samozřejmostí je též koupelna vybavená vanou či sprchou.

Pokoje Superior

Pokoje Superior

Pokoje o velikosti 30 až 40 m² nabízejí dostatek místa i harmonické atmosféry pro ničím nerušený odpočinek v naprostém pohodlí. Každý z pokojů je vybaven koupelnou s vanou, případně sprchovým koutem.

Jednolůžkový pokoj

Jednolůžkový pokoj

Ideální volba pro ty, kdo cestují sólo. Prostorné jednolůžkové pokoje s velkými pohodlnými postelemi a vysokými stropy mají rozlohu kolem 25 m² a všechny jsou vybaveny koupelnou se sprchovým koutem.

Parkside

Nejstarší část hotelu byla vystavěna v roce 1877 u původní puppovské aleje. Jejím středobodem je Mramorový sál, kde se podávají snídaně a večeře. Všech 117 pokojů představuje tu nejdostupnější možnost ubytování v Grandhotelu Pupp, a jsou proto ideální volbou pro větší skupiny nebo dlouhodobé rodinné pobyty.

Pokoje Comfort

Pokoje Comfort

Dvoulůžkové pokoje kategorie Comfort jsou těmi nejdostupnějšími v hotelu. Liší se od sebe stylem, společná je jim rozloha od 25 m², komfortně zařízená koupelna, výhled do lesa či parku a umístění v budově Parkside.

Jednolůžkový pokoj

Jednolůžkový pokoj

Ideální volba pro ty, kdo cestují sólo. Prostorné jednolůžkové pokoje s velkými pohodlnými postelemi a vysokými stropy mají rozlohu kolem 25 m² a všechny jsou vybaveny koupelnou se sprchovým koutem.

Vybavení a služby

Všechny pokoje splňují pětihvězdičkový standard, samozřejmostí jsou nepřetržitá pokojová služba, čištění oděvů a obuvi, bezplatný vstup do hotelového spa a další služby. 

Bankomat Bankomat Bar Bar Bazén Bazén Denní tisk Denní tisk Domácí zvířata (za poplatek) Domácí zvířata (za poplatek) Hlídané parkoviště (za poplatek) Hlídané parkoviště (za poplatek) Letištní transfér (za poplatek) Letištní transfér (za poplatek) Nekuřácké prostory Nekuřácké prostory Obchody v hotelu Obchody v hotelu Pokojová služba Pokojová služba Recepce 24 hodin denně Recepce 24 hodin denně Restaurace Restaurace Výtah Výtah Wi-fi zdarma Wi-fi zdarma Zázemí pro business Zázemí pro business

Další zážitky

Elektrokola

Elektrokola

Přes hotelovou recepci lze zapůjčit horská elektrokola Specialized.

Nordic Walking

Nordic Walking

Golf

Golf