AJURVÉDSKÉ MASÁŽE

Budeme vás hýčkat

Ajurvédské masáže vycházejí z prastarých indických nauk a jejich cílem je celkové uvolnění, podpora krevního oběhu, detoxikace organismu a jeho uvedení do rovnováhy. Kromě samotné techniky masáže blahodárně působí též speciální masážní oleje vybírané jak podle požadovaného efektu masáže, tak konstituce konkrétního člověka. 

Nabídka masáží


Abhyanga 60 nebo 90 minut

Tradiční olejová masáž, při které je teplý olej obohacený o léčivé přísady vtírán do pokožky těla. Přináší slastný pocit a dokonalé uvolnění, posiluje imunitu a má pozitivní účinek na kvalitu spánku.
Můžete zvolit 60 nebo 90minutovou variantu, případně 60minutovou double masáž, kdy se o vás postarají najednou dva maséři či masérky.
 

Shirodhara 90 minut

Shirodhara představuje léčebnou a relaxační techniku používanou přes 5 000 let, jejímž smyslem je nastolení naprosté duševní i tělesné rovnováhy. Provádí se tenkým pramínkem oleje stékajícího do oblasti třetího oka.
Můžete zvolit klasickou variantu, případně double masáž, kdy se o vás postarají najednou dva maséři či masérky.
 

Pindasvedan 90 minut

Relaxační masáž má omlazující účinek pro celé tělo. Masér používá bylinné oleje a směs bylin zabalenou v jemné látce. Ta zahřívá kůži, otevírá póry a stimuluje tak účinně odchod škodlivých látek i hluboké vstřebávání živin obsažených v masážní směsi.
 

Masáž obličeje 60 minut

Dlouhá a intenzivní masáž obličeje stimuluje lymfatický systém i oběh krve, uvolňuje horní cesty dýchací a ulevuje od stresu. Zaměřuje se zejména na čelo a oblast třetího oka, pokračuje přes ušní boltce a končí jemnou masáží šíje a krku.
 

Dětská masáž 20 minut

Tradiční srílanská masáž je určena dětem od 6 měsíců. Provádí se za použití panenského kokosového oleje, který je vhodný i pro citlivou dětskou pokožku. Zaměřuje se na ruce a nohy, hlavně pak ale na záda a krk, neboť jejím hlavním posláním je posílení páteře, základní opory celého těla.
 

Párová masáž 90 minut

Varianta masáže Abhyanga pro dvě osoby přináší jedinečný zážitek ze společné relaxace. Hluboce zklidňuje a intenzivně uvolňuje tělo i mysl a uvádí je do stavu dokonalé harmonie.
 

Horké kameny 60 nebo 90 minut

Tato královna masáží kombinuje účinky jedinečné masážní techniky s účinkem horkých kamenů a bylinných olejů. Teplo uvolňuje pokožku i svaly a umožňuje tak zvlášť hlubokou zklidňující masáž, která uleví bolestem hlavy, šíje a zad.

Galerie

Otevírací doba

Bazén: 8:00 - 21:00
Sauna: 9:00 - 21:00
Fitness centrum: ​​​​​8:00 - 21:00
Ajurvéda: 10:00 - 22:00

Dětem mladším 15 let je vstup do spa umožněn pouze do 18:00.

Kontakt

+420 353 109 515
spa@pupp.cz