MASÁŽE

Zážitek pro všechny smysly

Harmonie, uvolněné tělo a klidná mysl. Citlivě provedená masáž, jejíž intenzitu si sami zvolíte, odstraňuje napětí a bolest svalů, odbourává stres i psychickou nepohodu a přispívá k celkové regeneraci organismu. Skrze vonné oleje, horké kameny a sílu doteku stimuluje také smysly. Speciální masáž si u nás mohou užít i těhotné ženy a děti od 5 let.  

Uvolňující CBD masáž 60 nebo 90 minut

Uzdravující celotělová masáž s protizánětlivým olejem obsahujícím kanabidiol. Kombinace oleje ulevujícího od bolesti, horkých kamenů položených podél páteře a osvědčených masážních technik působí blahodárně na tělo i mysl.

Klasická švédská masáž 45, 60 nebo 90 minut

Celotělová masáž zaměřená na uvolnění ztuhlých svalů a odstranění jejich bolesti, která má zároveň zklidňující účinek na nervový systém a přispívá k dosažení duševní rovnováhy. Terapeut masíruje dlouhými plynulými tahy loktů a předloktí, jejichž intenzitu přizpůsobí vašemu přání.

Masáž horkými kameny 60 nebo 90 minut

Zklidňující masáž je založena na kombinací éterických olejů, síly dotyku a energie Země. Uklidňující teplo horkých kamenů pomáhá uvolnit svaly a zklidnit emoce.

Aromaterapeutická masáž 60 nebo 90 minut

Tato masáž, při které terapeut vyvíjí lehký až střední tlak, přináší uvolnění mysli a umožňuje alespoň na chvíli zapomenout na celý svět. Celá procedura je jedinečně přizpůsobena vašim individuálním potřebám a přáním, ať už je to povznášející účinek, působení antioxidantů, uvolnění napětí nebo klidnější spánek. Tradiční masážní techniky jsou u tohoto ošetření promyšleně kombinovány s moderními trendy a inovativními postupy.

Manuální lymfodrenáž 60 nebo 90 minut

Procedura, jejíž technika je založena na lehkém tlaku a pomalých pohybech.  Zlepšuje fungování lymfatického systému, napomáhá vylučování toxinů a snižuje množství vody zadržované v těle.

Masáž pro nastávající maminky 60 minut

Celotělová masáž, jenž napomáhá mírným tlakem tlumit bolest, uvolňuje stres a svalové napětí. Pokožku navíc účinně hydratuje a vyživuje speciální olej. Celá procedura je určena pro dámy ve druhém a třetím trimestru těhotenství.

Reflexní masáž nohou 45 minut

Nechte ulevit svým unaveným nohám a obnovte přirozenou hladinu energie. Tato terapie využívá kombinaci jemného i silnějšího tlaku na reflexní body na vašich chodidlech. Je ideální zejména po delších procházkách, intenzivním sportovním výkonu nebo při únavě nohou z vysokých podpatků.

Masáž pro děti a  teenagery 30 nebo 60 minut

Tato terapie, vhodná pro děti od 5 let, pomáhá dostat energie do rovnováhy, stimuluje nervový systém a posiluje imunitu. Též pozitivně ovlivňuje  kvalitu spánku spolu s výživou a hydratací pokožky.