PÉČE O TĚLO

Dokonalá regenerace

Dopřejte si očistnou kúru, která uvolní svalové napětí, díky exfoliaci viditelně prozáří pokožku a odplaví veškerý stres. Vonná detoxikační terapie rozmazlí vaše tělo, snadno díky ní zapomenete na každodenní shon a pocítíte příjemný příval energie. Ošetření, která se zaměřují na problematické partie, navíc vaši kůži zanechají dokonale hebkou a hladkou.

Terapie zad proti únavě 60 minut

Téměř zázračná terapie vyvinutá ke zmírnění napětí v zádech, krku a ramenou vám dá zapomenout na každodenní starosti. Samozahřívací bahenní zábal uvolní ztuhlost zádových svalů a následná masáž zad vás přenese do stavu naprosté blaženosti. Energetické a relaxační ošetření také eliminuje stres a zanechá v celém vašem těle pocit naprosté pohody.

Minerální tělový peeling 60 min

Pečující a uklidňující ošetření začíná aplikací tělového oleje dle vašeho výběru,  a následuje intenzivní exfoliace s peelingem minerální solí. Přináší uklidnění, uvolňuje stres, čistí pokožku a zanechává ji hedvábnou a zářivou.

Rituál znovuzrození 105 minut

Speciální ošetření začíná uklidňující exfoliací, následuje detoxikační tělový zábal, který vás uvede do fyzické i duševní rovnováhy. 
Kombinace péče o tělo a ošetření pleti dodá energii, přináší pocit omlazení a celkového uvolnění. Terapeut jemně stimuluje konkrétní oblasti obličeje a těla, aby podpořil detoxikaci, relaxaci a revitalizaci. Viditelných výsledků je dosaženo kombinací energetické lymfodrenáže, která zbavuje tělo toxinů a uvolňuje mízní systém, s moderními a účinnými metodami, jako je kryoterapie obličeje.

Manuální kryolipolýza 90 minut

Třífázové detoxikační ošetření problematických partií s blahodárným vlivem na kondici a vyhlazení pokožky trpící celulitidou.
Masáž ledovými koulemi rychle zbaví pocitu unavených nohou a zpevní kontury pokožky, kterou zanechá svěží a hladkou. Následná masáž založená na přírodní síle mořských řas zbaví tělo toxinů, závěrečná tělová maska zpevní konkrétní problematické partie.