AJURVÉDSKÉ PROCEDURY

Budeme vás hýčkat

Ajurvédské masáže vycházejí z prastarých indických nauk a jejich cílem je celkové uvolnění, podpora krevního oběhu, detoxikace organismu a jeho uvedení do rovnováhy. Kromě samotné techniky masáže blahodárně působí též speciální masážní oleje vybírané jak podle požadovaného efektu masáže, tak konstituce konkrétního člověka.

Abhyanga čtyřruční masáž 60 nebo 90 minut

Zažijte celkové uvolnění díky intenzivní čtyřruční masáži celého těla, kdy dva terapeuti synchronizovanými pohyby násobí účinky procedury. Abhyanga je perfektní terapií, která přináší úlevu pro přepracovanou či rozrušenou mysl i unavené svaly a dává zapomenout na okolní svět.

Abhyanga masáž 60 nebo 90 minut

Nejznámější ajurvédská masáž celého těla uvolňuje napětí svalů, šlach a kloubů, příznivě působí na lymfatický systém, imunitu i krevní oběh. Olej používaný při masáži pomáhá uvolnit mysl a zlepšuje spánek.

Shirodhara čtyřruční masáž 90 minut 

Celotělová čtyřruční masáž představuje dokonalou péči, která jde až na samou hranici hluboké relaxace. Dva terapeuti provádějí souběžnými synchronizovanými pohyby masáž zaměřenou na uvolnění svalového napětí, zklidnění mysli a snížení stresu, potlačení úzkosti a probuzení intuice. Pocit dokonalého zklidnění pak navodí pramínek teplého bylinného oleje, který nechá terapeut stékat olej po čele od místa takzvaného „třetího oka“ na temeno hlavy. 

Shirodhara masáž 90 minut

Nejvíce relaxační procedura ajurvédské terapie vás uvede do stavu naprosté blaženosti a duševní rovnováhy. Po celotělové uvolnujici masáži přichází čas na zklidnění a uvolnění zaneprázdněné mysli. Teplý bylinný olej stéká do vlasů z místa takzvaného „třetího oka“ a zlehka se rozlévá až na temeno hlavy.  Jeho neustávající proud navozuje pocit absolutní harmonie a dokonalé relaxace. Současně  s tím vyživuje pokožku hlavy a vlasy, kterým dodává zdraví a lesk. 

Pinda Svédan masáž 90 minut

Tradiční terapie, která kombinuje celotělovou ajurvédskou masáž s působením zahřátých měšců plněných směsí vybraných bylin a rýže. Výrazně zlepšuje krevní oběh, zahřívá svaly a uvolňuje jejich napětí. Perfektní volba zejména pro ty, kteří mají neustálý pocit zimy.

Obličejová masáž 60 minut

Tato ajurvédská masáž pečuje o pokožku, snižuje stres a výrazně přispívá k duševní pohodě. Zvyšuje přirozenou produkci kolagenu a napíná pokožku, růžová voda a bylinková maska, které jsou během ní použity, mají zklidňující a protizánětlivý účinek. Součástí procedury je také masáž krku a ramen, která  uvolní krční páteř a svaly.

Dětská masáž 20 minut

Ajurvédská masáž pro děti od 6 měsíců přispívá ke správnému vývoji a ke klidnému spánku. Použitý olej je vybrán s ohledem na citlivou dětskou pokožku.