PÉČE O OBLIČEJ

Pro pleť, která září

Při pleťových rituálech využíváme přírodní ingredience –⁠ 24karátové zlato, mořské minerály nebo rostlinná séra, která na míru vytvoříme přímo pro vás. Ať už svou pleť rozmazlíte ošetřením se zpevňujícím a omlazujícím účinkem, nebo hloubkovou očistou, která ji zbaví toxinů a známek stresu, je jisté, že budete zářit.

Ošetření  zlatem pro dokonalé zpevnění a omlazení pleti
90 minut

Inovativní péče o pleť s pokročilou anti-age technologií. Zpevňující a liftingové ošetření využívá regenerační vlastnosti 24karátového zlata a vyhlazující účinky kyseliny hyaluronové. Zjemňuje vrásky, čistí póry a zvyšuje přirozenou tvorbu kolagenu, čímž zlepšuje strukturu pokožky i její pevnost a pružnost. Současně posiluje krevní oběh a má i výrazný hydratační účinek. Malé částice zlata se vstřebávají do pokožky a přispívají tak jejímu zdraví, svěžesti a zářivému vzhledu.

Perleťové rozjasnění pleti 90 minut

Rychle působící ošetření na bázi kryoterapie okamžitě rozjasňuje a vyhlazuje pleť, již zanechává jemnou a zářivou. Kryoterapie se již dlouhou dobu ukazuje jako účinný nástroj pro snížení otoků, zklidnění podrážděné pokožky nebo pro  posílení její pevnosti a vitality.

Hloubková očista pleti mořskými minerály 75 minut

Ošetření pleti pomocí účinných kosmetických přípravků, které čistí póry a zanechávají pokožku jemnou a zdravou. Přirozená léčivá síla mořských minerálů odstraňuje toxiny z pleti zatížené působením městského prostředí a životního stylu: znečištěním, kouřem, světlem z displejů a stresem, který vede k předčasnému stárnutí pokožky. Na vaše přání může zahrnovat též speciální extrakční techniky pro ještě intenzivnější vyčištění.

Pleťové ošetření na míru 60 minut

Toto ošetření bylo navrženo, aby působilo přesně tak, jak vyžaduje vaše pokožka a jeho výsledky byly viditelné na první pohled. K tomu slouží  individuálně namíchaná rostlinná aktivní séra, masky a aromatické intenzivní komplexy. Vyberte si přesně takové ošetření, jaké potřebujete: pro zralou pleť, hydratační a zklidňující, detoxikační nebo rozjasňující.