LÁZEŇSKÉ PROCEDURY

To nejlepší ze staleté tradice

Lázeňská tradice Karlových Varů přímo vybízí k absolvování procedur, které účinně kombinují léčivou sílu vody, tradiční metody i moderní technologie. Organická rašelina podpoří krevní oběh a uvolní svaly, vřídelní sůl prokrví a zjemní pokožku a směs bylin uvolní psychické i fyzické napětí. Užijte si relax v lázeňském stylu, který si zamilovali i naši nejslavnější hosté.

Rašelinová koupel a obličejová maska s obsahem koloidního zlata
20 minut

Horká voda a organické látky obsažené v rašelině podporují krevní oběh a relaxaci svalů, zlepšují pohyblivost a zmírňují záněty. Rašelinová pleťová maska s koloidním zlatem zvyšuje pružnost pokožky, rozjasňuje ji, zlepšuje krevní oběh a léčí i spálení sluncem. Obě procedury jsou ideální pro zralou, suchou nebo citlivou pokožku.

Rašelinová koupel a  obličejová maska s konopným olejem
20 minut

Tato koupel kombinuje příznivé účinky horké vody a organických látek z rašeliny, tedy posiluje cirkulaci krve a relaxaci svalů, zlepšuje pohyblivost a mírní záněty. Rašelinová pleťová maska s konopným olejem přispívá k vyváženému stavu pokožky a její hydrataci, je tedy ideální pro mastnou nebo smíšenou pleť.

Perličková koupel 20 minut

Ponořte se do prostorné masážní vany a nechte se masírovat miliony drobných bublinek perlících ve vodě s vřídelní solí. Perličková koupel zlepšuje krevní oběh a uvolňuje svalové napětí. Teplota vody: 36-37 ℃

Bylinná olejová koupel 20 minut

Relaxační lázeň s obsahem vysoce koncentrovaného extraktu ze směsi bylin a divokých květin z okolí Karlových Varů účinně zklidňuje nervový systém a uvolňuje psychické i fyzické napětí. Teplota vody: 34-37 ℃

Hydromasážní koupel 20 minut

Hydromasáž přináší celkovou duševní i fyzickou relaxaci. Působení bublinek na tělo aktivuje lymfatický systém, stimuluje odtok tekutin z tkáni a působí tak účinně proti celulitidě i dalším možným problémům způsobeným hromadění tuku. Teplota vody: 37 ℃

Aquai terapie –⁠ suchá koupel 20 minut

Suchá vodní masáž je vhodná pro relaxaci i rehabilitaci. Aquai terapie uvolňuje svalové napětí, mírní bolest, zlepšuje krevní oběh a uvolňuje mysl.

Oxygenoterapie 50 minut

Regenerační léčba, při níž se inhaluje zvlhčený kyslík v mnohem vyšší koncentraci, než je jeho běžný výskyt ve vzduchu. Působí na celý organismus, regeneruje a zvyšuje fyzickou i psychickou kondici. Čistý kyslík zvyšuje vaši aktivitu a pohyblivost. Pravidelné užívání kyslíkové terapie může výrazně zlepšit kvalitu života.

Parafínový zábal rukou 20 minut

Parafínový zábal rukou představuje intenzivní tepelnou terapii, která zlepšuje krevní oběh, uvolňuje svaly a snižuje ztuhlost. Vosk vytváří pevnou skořápku zadržující teplo, které otevírá póry. Použité krémy tak mohou proniknout hlouběji do pokožky, což zvyšuje účinek ošetření.

Andulační terapie 20 minut

Zlepšuje krevní oběh a metabolismus. Doporučuje se proto při chronických onemocněních, jako je artróza, migrény či ztuhlé krční svalstvo nebo u lidí s příznaky vyhoření. Podstatou andulační terapie je kombinace pulzujících vibrací s infračerveným teplem, které podporuje jejich pronikání hlouběji do tkání, což stimuluje žádoucí biofyzikální procesy v těle.

Solná jeskyně 20 minut

Haloterapie, léčba založená na dýchání slaného vzduchu, pomáhá léčit respirační stavy, jako je astma, chronická bronchitida a alergie. Suchá metoda haloterapie se provádí v umělé „solné jeskyni“ s nulovou vlhkostí.