GANDI V GRANDHOTELU

Pokoj? Jedině s výhledem na promenádu

Gandi na první pohled vypadá jako dokonalý plyšák. Je to ale velmi živý maltipoo, který se díky svým majitelům často ocitá na krásných místech. Tentokrát ale cestuje s náhradními páníčky, Karolínou a Filipem. Ti ho hlídají a vzali ho s sebou i do Puppu, kde jsou domácí mazlíčci vítaní stejně vřele jako dvounozí hosté.

Co den, to jiná vycházka

Gandi má rád přehled a svižné procházky. Proto si pochvaloval zejména pokoj s výhledem na konec promenády a okolní lesy. Stezky, které jimi vedou, během čtyřdenního pobytu poctivě prozkoumal snad všechny.

„Na venčení ve městě mě štve, že člověk neustále opisuje kružnici kolem domu a zná už každý roh a kout. Tady jsme měli společně s Gandim stále co objevovat,“ pochvaluje si Filip.

Nechte mě na pokoji

Zatímco si Karolína s Filipem užívali spa a masáže, Gandi nerušeně relaxoval na pokoji. Pokojské mu totiž už před příjezdem připravily pelíšek, misky a malý pamlsek. Na kliku dveří navíc na jeho žádost pověsily speciální oranžovou visačku, aby ho nikdo nerušil. To je pětihvězdičkový servis podle Gandiho gusta!

Vodní lázeň

Zatemňovací závěsy, nepřítel ranního venčení

Jedinou výtku měl Gandi k zatemňovacím závěsům. Ty totiž fungovaly tak dokonale, že musel ráno vyvíjet hodně úsilí, aby vytáhl Filipa z postele. Třetí den už si vynutil, že jedno z oken zůstalo volné a venčení se vrátilo do časných ranních hodin.

Jaromír: Rádi střídáme dovolenou v přírodě a v krásném hotelu.

Karolína: Můj čaj o páté? Šampaňské a dort Pupp.

Naďa: I v honosném prostředí se chci cítit uvolněně.

Filip: Do Puppu si vždy přibalím kalhoty s puky.

Slavní hosté

Hezké chvíle tráví hosté v karlovarském Grandhotelu Pupp už od roku 1701. Seznam všech by byl neúnosně dlouhý. Proto jsme vybrali několik jmen, která vám jistě budou známá.

Johann S. Bach
Ludwig van Beethoven
Giacomo Casanova
Niccoló Paganini
Richard Wagner
Otto von Bismarck
Napoleon Bonaparte
Franz Josef I.

Petr Veliký
Marie Terezie
Adam Mickiewicz
Fryderyk Chopin
Antonín Dvořák
Sigmund Freud
Alfons Mucha
Franz Kafka

Eduard VII.
Juan Carlos I.
Harald V.
Jurij Gagarin
I. S. Koněv
Haile Selassie
Václav Havel
T. G. Masaryk
Karel Gott