Superior Suite

Prostorná klimatizovaná apartmá s výhledem dopředu na říčku Teplá. Vyhledávaná hosty, kteří přijíždí za tradiční elegancí Grandhotelu Pupp. Ložnice a obývací pokoj s parketovou podlahou jsou odděleny dveřmi, koupelna vybavena vanou.

Zjistit více

Informace

Rozloha od:
64

Počet osob:
4

Typ postele:
Double nebo twin

Další informace:
Tato kategorie nenabízí bezbariérovou úpravu.

Tato kategorie má navíc: 

Dvě TV na pokojiDvě TV na pokoji KlimatizaceKlimatizace PohovkaPohovka VýhledVýhled

Galerie

Hotelové služby

Bankomat Bankomat Butiky Butiky Denní tisk Denní tisk Domácí zvířata (zpoplatněno) Domácí zvířata (zpoplatněno) Hlídané parkoviště (zpoplatněno) Hlídané parkoviště (zpoplatněno) Letištní transfer (zpoplatněno) Letištní transfer (zpoplatněno) Nekuřácké prostory Nekuřácké prostory Pokojová služba (zpoplatněno) Pokojová služba (zpoplatněno) Recepce 24 hodin denně Recepce 24 hodin denně Restaurace Restaurace Salonky Salonky Výtah Výtah Wellness centrum Wellness centrum Wi-fi Wi-fi

Doplňující informace

Příjezd od 14.00 hod. Odjezd do 11.00 hod.
Přímo u hotelu je k dispozici placené parkoviště.

Další pokoje

Premier Room

Premier Room

Pokoje s výhledem dopředu na říčku Teplá, klimatizací, opulentním zlatým dekorem a tapetami. Vyhledávané hosty, kteří upřednostňují maximální pohodlí.

Superior Room front view

Superior Room front view

Pokoje oblíbené u hostů, kteří vyhledávají tradiční eleganci grandhotelů. Všechny mají výhled dopředu na říčku Teplá a jsou zdobené výraznými květinovými motivy na látkách nebo tapetách, jejichž barevnosti se různí.

Premier Suite

Premier Suite

Prostorná klimatizovaná apartmá s opulentními zlatými dekory, tapetami a výhledem dopředu na říčku Teplá. Díky velké televizi, pohovce a dveřím oddělujícím ložnici od obývacího pokoje jsou vyhledávaná během rodinných pobytů. Koupelna vybavená vanou.

Další zážitky

Elektrokola

Elektrokola

Přes hotelovou recepci lze zapůjčit horská elektrokola Specialized.

Nordic Walking

Nordic Walking

Golf

Golf