OMLAZENÍ OBLIČEJE

Asklepion Clinic disponuje nejmodernějším vybavením a poskytuje svým klientům komplexní a nadstandardní péči v oblasti péče o pleť. Dermatologové jsou špičkami v oboru a doporučí vám nejvhodnější ošetření a péči o vaši krásnou a zdravou pleť.

EMFACE:

o 37 % méně vrásek a o 23 % více liftingu

EMFACE je přelomové ošetření pro přirozené omlazení obličeje bez operace, hojení a jehel. Vyhlazuje tak vrásky, zlepšuje pevnost pleti, ale také aktivně a účinně remodeluje povadlé kontury obličeje. Klinické studie EMFACE prokázaly průměrné zvýšení kolagenu o 26 %, zdvojnásobení množství elastinu ve tkáni a zvýšení klidového svalového tonusu o 30 %. Viditelné dlouhodobé výsledky se dostavují již po 4 sezeních. Získejte zpět své mladistvé kontury a prozářenou pleť.

OMLAZENÍ PLETI KYSELINOU HYALURONOVOU:

hloubková hydratace

Kyselina hyaluronová je známá svou schopností hydratovat a omlazovat. Tato přírodní látka se běžně nachází v lidském těle. Jak stárneme, tak postupně ubývá a dochází k dehydrataci pokožky a tvorbě vrásek. Díky injekčnímu dodání látky pozastavíme nastupující projevy stárnutí nebo alespoň zmírníme jeho následky. Pracujeme s nejkvalitnějšími materiály a provádíme hloubkovou hydrataci, vyplnění vrásek, modelaci kontur obličeje a zvětšení rtů.

VYHLAZENÍ VRÁSEK BOTULOTOXINEM:

vrásky způsobené mimikou mizí před očima

Ustarané vrásky na čele, mračivky mezi obočím nebo vějířky kolem očí od smíchu – to jsou vrásky, které způsobuje mimika. Někteří z nás mají k tvorbě mimických vrásek větší genetickou dispozici. Díky botulotoxinu můžeme mimické svaly dočasně vyřadit z provozu, a tím vyhladit vrásky nad nimi. Botulotoxin lze také využít k dočasnému odstranění nežádoucího pocení kdekoli na těle.

CHEMICKÝ PEELING:

zlepšení kvality pleti a odstranění pigmentací

Chemický peeling slouží k projasnění a omlazení stárnoucí pleti, vyhlazení jemných vrásek, zjemnění jizev vzniklých po akné a rozšířených pórů. Přispívá také k odstranění pigmentových skvrn a působí příznivě na mastnou pokožku. Nabízíme peeling na bázi kyseliny glykolové, kterým lze dosáhnout velmi efektivních výsledků.