FORMOVÁNÍ TĚLA

Absolvujte sérii nejúčinnějších bodyformingových ošetření pro vyhlazení celulitidy, rozproudění lymfy, zpevnění a zeštíhlení těla. V Asklepion Clinic pracují specialistky s nejúčinnějšími tělovými přístroji a technologiemi, které vzájemně kombinují pro optimální výsledek. Nechte si doporučit kombinace ošetření na míru.

 EMSCULPT NEO:

o 25 % více svalů a až o 30 % méně tuků

Získejte postavu vyrýsovanou jako měsících dřiny v posilovně. Moderní neinvazivní ošetření redukuje tuk a zároveň zvyšuje objem svalové hmoty. Díky unikátní kombinaci radiofrekvence a magnetické energie vaše svaly udělají 20 tisíc sedů lehů nebo dřepů za 30 minut. Výsledky ošetření jsou rychlé a dlouhodobé. Skvělé v kombinaci s ošetření EMTONE pro vyhlazení celulitidy.

EMTONE:

pokožka bez celulitidy

Ošetření kombinuje unikátním způsobem radiofrekvenci a akustickou vlnu pro úspěšný boj se všemi 5 hlavními příčinami celulitidy. Současně zlepšuje kvalitu kůže, obnovuje tvorbu kolagenu a zvyšuje elasticitu pokožky. Ideálně v kombinaci s ošetřením EMSULPT NEO.

LPG:

omlazení, zeštíhlení a vyhlazení pokožky v problematických partiích

LPG přístroj během jednoho ošetření působí současně na tukové buňky, pojivové tkáně a cévní i lymfatický systém. Kombinace masáže a podtlakové terapie v různých hloubkách kůže dle individuálních potřeb. Zlepšení funkce lymfatického systému, vyhlazení celulitidy a podpora spalování tuků (lipolýza) a zlepšení kvality pokožky již během jednoho ošetření.

COOLTECH:

zeštíhlení problémových partií mrazem

Kryolipolýza Cooltech je neinvazivní metoda likvidace tukových buněk mrazem. Cooltech využívá maximálního možné podchlazení tukových buněk, je tedy mnohem silnější a efektivnější než běžně dostupné kryolipolýzy. V Asklepionu vás spolehlivě zbavíme tuku v problémových partiích až o 2 cm v obvodu po jednom ošetření a vy si užijete skvěle tvarované tělo ještě dřív, než začne plavková sezóna.

EXILIS:

krásnější a pevnější postava díky radiofrekvenci

Exilis je neinvazivní radiofrekvenční tělové ošetření, které likviduje tukové buňky a vyhlazuje povrch pleti. Lze jej aplikovat na problematické partie jako jsou stehna, boky, bříško či paže. Tento jemný, příjemný prohřívací zákrok si dokáže poradit i s odolnými tukovými zásobami. Exilis kombinuje radiofrekvenci a ultrazvuk a pomocí tepla rozbourává tukové buňky uložené i hluboko v pokožce. Tuk se rozpouští a pokožka se vyhlazuje.