Aktuální opatření COVID-19


Řídíme se platnými nařízeními české vlády, abychom ochránili zdraví našich hostů i zaměstnanců. Proto je fungování některých hotelových služeb takto upraveno:
 

Testy a respirátory

Využívat služby hotelu a jeho restaurací mohou všichni hosté, kteří byli očkováni poslední dávkou nejméně před 14 dny a nebo maximálně před 180 dny prodělali nemoc covid-19 a již nemají příznaky nemoci. Výjimkou jsou děti do 18 let, kteří se budou moci prokazovat PCR testem. Stejná výjimka platí i pro rozočkované osoby a pro ty, kteří se nemohou očkovat ze zdravotních důvodů. 

Od 27.prosince 2021 dochází ke zpřísnění podmínek pro vstup cizinců do České republiky.
Zahraniční turisté musí při vstupu do hotelu disponovat negativním PCR testem, a to i očkované osoby a osoby po prodělaném onemocnění covid-19. Tato povinnost platí pro příjezdy ze všech zemí bez ohledu na míru rizika nákazy. Výjimka platí pro osoby očkované posilovací dávkou (booster), pro děti do 12 let a pro děti mezi 12-18 let, které jsou plně očkované (bez boosteru).

Po celou dobu pobytu ve společných prostorách musíte mít nasazený respirátor nebo nanoroušku. Toto pravidlo samozřejmě neplatí při konzumaci v restauracích.

Kompletní přehled platných opatření najdete zde.
 

Restaurace


Kavárna Café Pupp, Grandrestaurant, Becher's Bar i lobby bar a restaurace Malá dvorana jsou otevřené bez omezení pro hotelové i lázeňské hosty a mají standardní otevírací dobu.  

Spa & Wellness


Fitness centrum funguje bez omezení, stejně tak sauny, pára a bazén. Můžete také využívat individuální terapie – koupele, masáže, zábaly a pečující obličejová i tělová ošetření. Stačí si je rezervovat při příjezdu na recepci hotelu nebo spa.
 

Hygiena


U vstupu do společných prostor hotelu máme připraveny stojany s dezinfekcí, kterou najdete i na toaletách. Na recepci si můžete koupit také vlastní dezinfekční minigel. Všechny povrchy jsou pravidelně čištěny (madla, deska recepce, tlačítka výtahu apod.).