Aktuální opatření COVID-19


Řídíme se platnými nařízeními české vlády, abychom ochránili zdraví našich hostů i zaměstnanců. Proto je fungování některých hotelových služeb takto upraveno:
 

Testy a respirátory


Využívat služby hotelu a jeho restaurací mohou všichni hosté, kteří mají negativní PCR test ne starší 7 dnů, negativní antigenní test ne starší 3 dnů, byli očkováni poslední dávkou nejméně před 14 dny a nebo maximálně před 180 dny prodělali nemoc covid-19 a již nemají příznaky nemoci. 

Po příjezdu do hotelu nebo příchodu do restaurace  vám rádi bezplatně poskytneme antigenní samotest.

Po celou dobu pobytu ve společných prostorách musíte mít nasazený respirátor nebo nanoroušku. Toto pravidlo samozřejmě neplatí při konzumaci v restauracích.

Kompletní přehled platných opatření najdete zde.
 

Restaurace


Kavárna Café Pupp, Grandrestaurant, Becher's Bar i lobby bar a restaurace Malá dvorana jsou otevřené bez omezení pro hotelové i lázeňské hosty a mají standardní otevírací dobu.  

Spa & Wellness


Fitness centrum funguje bez omezení, stejně tak sauny, pára a bazén. Můžete také využívat individuální terapie – koupele, masáže, zábaly a pečující obličejová i tělová ošetření. Stačí si je rezervovat při příjezdu na recepci hotelu nebo spa.
 

Hygiena


U vstupu do společných prostor hotelu máme připraveny stojany s dezinfekcí, kterou najdete i na toaletách. Na recepci si můžete koupit také vlastní dezinfekční minigel. Všechny povrchy jsou pravidelně čištěny (madla, deska recepce, tlačítka výtahu apod.).