ZÁŽITKY

Nezapomenutelné zážitky vás již očekávají

Myslíme na ty, kterým samotné komfortní ubytování nestačí. Preferujete maximální relaxaci, gurmánské zážitky, nebo byste svůj pobyt raději pojali v aktivním duchu? Právě pro vás jsou připraveny zážitkové programy, které kombinují naši tradiční pohostinnost s golfem, wellness i dalšími aktivitami v Karlových Varech a okolí.

Golf & Spa

Golf & Spa

Neopakovatelný zážitek spojující golf na nejstarším hřišti v Čechách s luxusem legendárního Grandhotelu Pupp! Golfový balíček zahrnuje green fee, komfortní ubytování, relax po hře a ještě něco navíc.

Wellness

Wellness

Relaxujte v Pupp Royal Spa, ponořte se do slastné bylinné koupele dle Franzisky Pupp a ochutnejte degustační menu našeho šéfkuchaře. Díky dárku v podobě originálního lázeňského pohárku z porcelánky Thun vyzkoušíte i léčivou sílu legendárních karlovarských pramenů.

Agent 007

Agent 007

Zažijte Karlovy Vary stejně jako agent 007 a Vesper Lynd v bondovce Casino Royale; čeká na vás exkluzivní ubytování, privátní spa, koktejl Vesper namíchaný přímo na pokoji a spousta pravé bondovské atmosféry.

Balneo

Balneo

Chcete si královsky odpočinout, načerpat nové síly a vychutnat neopakovatelnou atmosféru nejslavnějších lázní střední Evropy? Přijeďte si užít léčivou sílu karlovarských termálních pramenů a komfort i atmosféru Grandhotelu Pupp!