Slavnosti vína před Grandhotelem Pupp

Přijďte ochutnat to nejlepší z moravských, českých i světových vinic! Čekají na vás exkluzivní vína a ovocné destiláty od R. Jelínka. Chybět nebudou ani vybrané delikatesy z kuchyně i cukrárny Grandhotelu Pupp. Po oba dny zahraje cimbálová muzika.

Vstup zdarma.

SLAVNOSTI VÍNA PŘED GRANDHOTELEM PUPP

28. a 29. září 2019 

Mírové náměstí, Karlovy Vary

Přijďte ochutnat to nejlepší z moravských a českých vinic a odnést si i něco domů! Čekají na vás exkluzivní vína z rodinných vinařství, vínovice a další ovocné destiláty z palírny R. Jelínek a těšit se můžete i na výběr vín ze světových vinařských oblastí. O vybrané delikatesy i klasické české chuťovky se postará kuchyně a  cukrárna Grandhotelu Pupp. Po oba dny hraje cimbálová muzika.

Vstup je zdarma, degustační ceny od 20 Kč za 1 dl.

Na místě se platí žetony, které bude možné zakoupit v označeném stánku. Nejpohodlnější cestou, jak začít ochutnávat, je Startovací sada za 150 Kč obsahující 10 žetonů a degustační sklenku. Pokud nevyužijete všechny žetony, můžete ty zbylé při odchodu směnit zpátky za hotovost.
 

Zúčastněná vinařství

Region Mikulov: Chateau Valtice, Mikrosvín, Nové vinařství, Vinselekt Michlovský

Region Velké Pavlovice: Stapleton-Springer

Region Znojmo VOC: Piálek&Jäger, Špalek
Region Mělník: Mělnické vinařství

Zahraniční vína

Francie:
Alsace, Bordeaux, Bourgogne, Côtes du Rhône, Languedoc, Margaux, Pauillac, Saint-Émilion, Saint-Estèphe, Saint-Julien a Val de Loire.

Itálie:
Piemonte a Toscana

A výběr toho nejlepšího z Austrálie, Německa, Rakouska, Nového Zélandu a Španělska.