PUPP ROYAL SPA

Dokonalá relaxace pro tělo i mysl

Jedinečné a osobité Pupp Royal Spa představuje moderní zhmotnění lázeňské tradice Karlových Varů. Luxusní bazénovou a saunovou část doplňuje fitness centrum s kardio zónou a špičkově vybavené prostory pro léčebné, relaxační i beauty procedury a masáže.

Pupp Royal Spa je určeno pouze pro hotelové hosty, výjimkou jsou ájurvédské masáže, které jsou přístupné i veřejnosti.

Nabídka wellness služeb

Wellness a fitness

Balneo a léčebné procedury

Beauty a masáže

Vodní lázeň

Léčivá síla
okolní přírody

Tradiční karlovarská kúra zahrnuje i koupele připravené z divokých bylin sbíraných na loukách v okolních kopcích, nebo koupele v rašelině z Krušných hor. Užít si jejich blahodárné účinky můžete i bez lékařského předpisu.

Individuální
léčebný plán

V Grandhotelu Pupp můžete absolvovat dlouhodobý léčebný pobyt, který vám vrátí energii a prospěje vašemu zdraví. Koupele, rehabilitace masáže a další procedury vám na míru předepíše hotelový lékař, který na vás bude dohlížet po celou dobu vaší léčebné kůry.

Zubní ordinace s křeslem

Dentální péče

V ordinaci zubního lékaře sídlící přímo v hotelu si můžete objednat kompletní stomatologickou péči od dentální hygieny po složité zákroky. Všichni dentisté jsou absolventy lékařských fakult s příslušnými atestacemi a mluví anglicky.

Výřivka

Private Suite
Pupp Royal Spa

Dáváte přednost relaxaci soukromém a diskrétním prostředí? V luxusní privátní spa suite na vás čeká prostorná vířivka, finská bylinná sauna a na uvítanou samozřejmě i láhev dobrého šampaňského.

Otevírací doba

Recepce: 8:00 - 20:00
Bazén: 8:00 - 21:00
Sauna a páry: 13:00 - 21:00
Fitness Centrum: ​​​​​8:00 - 20:00
Procedury: po - so 8:00 - 16:00

Dětem mladším 15 let je vstup do spa umožněn pouze do 18:00.

Kontakt

+420 353 109 515
royalspa@pupp.cz

Galerie