Pokoje Comfort

Dvoulůžkové pokoje kategorie Comfort jsou těmi nejdostupnějšími v hotelu. Liší se od sebe stylem, společná je jim rozloha od 25 m², komfortně zařízená koupelna, výhled do lesa či parku a umístění v budově Parkside.

Zjistit více

Informace

Informace:
25

Počet osob:
2

Typ postele:
King nebo twin size

Další informace:
Maximální kapacita pokoje jsou 3 osoby (2 lůžka + 1 dětská postýlka). Vyšší patra jsou dostupná výtahy.

Služby a vybavení 

FénFén MinibarMinibar Psací stůlPsací stůl Satelitní programySatelitní programy TelefonTelefon ToaletaToaleta TrezorTrezor TV s plochou obrazovkouTV s plochou obrazovkou Vana nebo sprchaVana nebo sprcha Wi-fi zdarmaWi-fi zdarma Zdarma toaletní potřeby od české značky ManufakturaZdarma toaletní potřeby od české značky Manufaktura ŽupanŽupan

Galerie

Doplňující informace

Příjezd od 14:00 hod. Odjezd do 11:00 hod.
Přímo u hotelu je k dispozici rozlehlé hlídané parkoviště
Přizpůsobeno handicapovaným hostům

Upozorňujeme, že u pokojů Double Comfort je cestou do Pupp Royal Spa nutné projít restaurací, proto doporučujeme převlékat se až na místě.

Další pokoje

Prezidentské apartmá

Prezidentské apartmá

Prostor, přepych a soukromí; tato tři slova dokonale vystihují skutečnou perlu Grandhotelu Pupp. Prezidentské apartmá s ohromující rozlohou 130 m² zahrnuje prostornou ložnici, obývací pokoj, samostatnou jídelnu a unikátní mramorovou koupelnu s vanou a sprchovým koutem. Honosí se též štukovými stropy ve všech místnostech. Pravidelně hostí nejvýznamnější návštěvníky hotelu, byly zde ubytovány největší hvězdy Karlovarského filmového festivalu a mnoho dalších významných osobností.

Císařské apartmá

Císařské apartmá

Nejslavnější apartmá Grandhotelu Pupp získalo svou podobu před více než 100 lety, kdy Grandhotel Pupp hostil samotného Františka Josefa I., rakousko-uherského císaře. Od té doby je zasvěceno význačným hostům, kterých jím prošly stovky a stovky. K obývacímu pokoji, který je srdcem apartmánu, přiléhá prostorná ložnice a naprosto unikátní původní mramorová koupelna z konce 19. století. Velká okna nabízejí překrásný výhled na park a Císařské lázně.

Apartmá

Apartmá

Co se týká luxusu, nemá smysl dělat kompromisy. Čeká na vás rozlehlá ložnice a stylově zařízený obývací pokoj se štukovými stropy, pohovkou a balkonem, výhled dopředu k říčce Teplá a koupelna vybavená vanou, sprchou a bidetem.

Další zážitky

Elektrokola

Elektrokola

Přes hotelovou recepci lze zapůjčit horská elektrokola Specialized.

Nordic Walking

Nordic Walking

Golf

Golf