POBYTOVÉ BALÍČKY

Nezapomenutelné zážitky vás již očekávají

Myslíme na ty, kterým samotné komfortní ubytování nestačí. Preferujete maximální relaxaci, gurmánské zážitky, nebo byste svůj pobyt raději pojali v aktivním duchu? Právě pro vás jsou připraveny kompletní pobytové balíčky, které kombinují naši tradiční pohostinnost s golfem, wellness programem i dalšími aktivitami v Karlových Varech a okolí.

Pobytový balíček Golf & Spa

Pobytový balíček Golf & Spa

Neopakovatelný zážitek spojující golf na nejstarším hřišti v Čechách s luxusem legendárního Grandhotelu Pupp! Golfový balíček zahrnuje green fee, komfortní ubytování, relax po hře a ještě něco navíc.

Pobytový balíček Wellness

Pobytový balíček Wellness

Relaxujte v Pupp Royal Spa, ponořte se do slastné bylinné koupele dle Franzisky Pupp a ochutnejte degustační menu našeho šéfkuchaře. Díky dárku v podobě originálního lázeňského pohárku z porcelánky Thun vyzkoušíte i léčivou sílu legendárních karlovarských pramenů.

Pobytový balíček Agent 007

Pobytový balíček Agent 007

Zažijte Karlovy Vary stejně jako agent 007 a Vesper Lynd v bondovce Casino Royale; čeká na vás exkluzivní ubytování, privátní spa, koktejl Vesper namíchaný přímo na pokoji a spousta pravé bondovské atmosféry. Upozorňujeme, že povolení zabíjet není součástí balíčku.

Pobytový balíček Balneo

Pobytový balíček Balneo

Chcete si královsky odpočinout, načerpat nové síly a vychutnat neopakovatelnou atmosféru nejslavnějších lázní střední Evropy? Přijeďte si užít léčivou sílu karlovarských termálních pramenů a komfort i atmosféru Grandhotelu Pupp!

Pobytový balíček Advent

Pobytový balíček Advent

Přijeďte si vychutnat kouzelnou atmosféru adventních víkendů v nejslavnějším lázeňském městě střední Evropy. Čekají na vás předvánoční Karlovy Vary ozářené slavnostní výzdobou a provoněné vůní tradičních trhů a luxusní ubytování včetně adventního menu a dalších úžasných zážitků.

Pobytový balíček Silvestr

Pobytový balíček Silvestr

Ta nejlepší kulisa pro silvestrovské oslavy? Jedině Grandhotel Pupp, který koncem roku ožije zábavou a vybranými delikatesami! Těšit se můžete na taneční večer, silvestrovskou party ve stylu Agenta 007 nebo slavnostní novoroční koncert Karlovarského symfonického orchestru.

Pobytový balíček Spa Experience

Pobytový balíček Spa Experience

Náš lázeňský balíček spojuje léčivou sílu karlovarských pramenů s komfortem a šarmem Grandhotelu Pupp. Ubytování v nejslavnějším hotelu Karlových Varů, vstupní lékařská prohlídka, léčebné procedury, pitná kúra nebo volný vstup do wellnessu v Pupp Royal Spa po celou dobu pobytu, to vše vám pomůže vrátit zdraví a síly stejně jako mnohým významným osobnostem historie i současnosti. Délka balíčku záleží na vás, minimální počet je však 7 nocí.

Pobytový balíček Vánoce

Pobytový balíček Vánoce

Nadělte si nezapomenutelný zážitek a oslavte Vánoce v jednom z nejkrásnějších hotelů Evropy. Můžete přijet buď pouze na svátky, nebo přijet o dva dny dřív a užít si i čarokrásnou atmosféru posledního adventního víkendu.

Gourmet

Gourmet

Ochutnejte sýry a uzeniny s láskou vyrobené z lokálních surovin, zažijte noblesní atmosféru odpoledního čaje v klasickém secesním interiéru a nechte se unést speciálním degustačním menu v Grandrestaurantu Pupp. Náš Gourmet balíček promění váš pobyt v Karlových Varech v jedinečný gurmánský zážitek!