WELLNESS

Slastný odpočinek
pro tělo i mysl

Nechte  se hýčkat během pobytu plného maximální relaxace. Odpočívejte v hotelovém Spa, ponořte se do bylinné koupele podle Franzisky Pupp a vychutnejte si degustační menu našeho šéfkuchaře. Navíc na vás čeká dárek v podobě originálního lázeňského pohárku Pupp, abyste při svých procházkách mohli vyzkoušet také léčivou sílu karlovarských pramenů.

Obsah zážitkového program Wellness

 welcome drink + sezónní ovoce
na přání snídaně až na pokoj po celou dobu pobytu
tříchodové degustační menu v  Grandrestaurantu Pupp s párováním vína
originální lázeňský pohárek Pupp
karlovarská koupelová sůl
60minutová ájurvédská masáž
vstup do solné jeskyně
bylinná koupel Franziska podle tradiční receptury rodiny Puppů
Privat Spa Suite na 2 hodiny

Dokonalá relaxace pro tělo i mysl

Jedinečné a osobité spa Grandhotelu Pupp představuje moderní zhmotnění lázeňské tradice Karlových Varů. Luxusní bazénovou a saunovou část doplňuje fitness centrum s kardio zónou a špičkově vybavené prostory pro léčebné, relaxační i beauty procedury a masáže.

Zážitky

Golf & Spa

Golf & Spa

Neopakovatelný zážitek spojující golf na nejstarším hřišti v Čechách s luxusem legendárního Grandhotelu Pupp! Golfový balíček zahrnuje green fee, komfortní ubytování, relax po hře a ještě něco navíc.

Agent 007

Agent 007

Zažijte Karlovy Vary stejně jako agent 007 a Vesper Lynd v bondovce Casino Royale; čeká na vás exkluzivní ubytování, privátní spa, koktejl Vesper namíchaný přímo na pokoji a spousta pravé bondovské atmosféry.

Balneo

Balneo

Chcete si královsky odpočinout, načerpat nové síly a vychutnat neopakovatelnou atmosféru nejslavnějších lázní střední Evropy? Přijeďte si užít léčivou sílu karlovarských termálních pramenů a komfort i atmosféru Grandhotelu Pupp!