BALNEO

Zdraví, které prýští z hlubin země

Chcete si královsky odpočinout, načerpat nové síly a vychutnat neopakovatelnou atmosféru nejslavnějších lázní střední Evropy? Přijeďte si užít komfort a atmosféru Grandhotelu Pupp i léčivou sílu karlovarských termálních pramenů! Díky našemu Balneo balíčku máte jednoduše všechno pohromadě: ubytování v Puppu, vstupní prohlídku i všechny doporučené procedury.

Obsah pobytového balíčku

7 nocí v Grandhotelu Pupp

7× polopenze (snídaně, večeře)

Welcome drink

Vstupní lékařská prohlídka 6 lázeňských procedur

Neomezený vstup do Pupp Royal Spa

Originální lázeňský pohárek Pupp

Cena za osobu platí při minimálně 2 osobách na pokoji.

Cena balíčku za osobu

Typ pokoje

Cena za osobu

Single

€ 1407

Double superior

€ 1023

Junior Suite

€ 1161

Double superior plus

€ 1197

Premier Suite

€ 1338

Apartment

€ 1407

Další pobytové balíčky

Pobytový balíček Golf & Spa

Pobytový balíček Golf & Spa

Neopakovatelný zážitek spojující golf na nejstarším hřišti v Čechách s luxusem legendárního Grandhotelu Pupp! Golfový balíček zahrnuje green fee, komfortní ubytování, relax po hře a ještě něco navíc.

Pobytový balíček Wellness

Pobytový balíček Wellness

Relaxujte v Pupp Royal Spa, ponořte se do slastné bylinné koupele dle Franzisky Pupp a ochutnejte degustační menu našeho šéfkuchaře. Díky dárku v podobě originálního lázeňského pohárku z porcelánky Thun vyzkoušíte i léčivou sílu legendárních karlovarských pramenů.

Pobytový balíček Agent 007

Pobytový balíček Agent 007

Zažijte Karlovy Vary stejně jako agent 007 a Vesper Lynd v bondovce Casino Royale; čeká na vás exkluzivní ubytování, privátní spa, koktejl Vesper namíchaný přímo na pokoji a spousta pravé bondovské atmosféry. Upozorňujeme, že povolení zabíjet není součástí balíčku.