AGENT 007

Ve službách Jejího Veličenstva

Zažijte Karlovy Vary stejně jako agent 007 a Vesper Lynd v bondovce Casino Royale; čeká na vás exkluzivní ubytování, privátní spa, koktejl Vesper namíchaný přímo na pokoji a spousta pravé bondovské atmosféry. Upozorňujeme, že povolení zabíjet není součástí balíčku.

Obsah pobytového balíčku

3 noci v Grandhotelu Pupp se snídaní

1× menu o 3 chodech v Grandrestaurantu Pupp + 2 sklenky vína

Bondovské doplňky na pokoji a všechny bondovky s Danielem Craigem k zapůjčení

Dárek od agenta 007

Střelba z pistole na karlovarské střelnici včetně zpátečního transferu

Privat Suite v Pupp Royal Spa na 2 hodiny včetně láhve sektu a ovoce

Neomezený vstup do Pupp Royal Spa

Pro ještě silnější bondovský zážitek doporučujeme návštěvu Císařských lázní, exkurzi do města Lokte privátní limuzínou nebo pronájem vozu Aston Martin. Pro podrobnosti nebo rezervaci kontaktujte prosím guest service Grandhotelu Pupp.

Další pobytové balíčky

Pobytový balíček Golf & Spa

Pobytový balíček Golf & Spa

Neopakovatelný zážitek spojující golf na nejstarším hřišti v Čechách s luxusem legendárního Grandhotelu Pupp! Golfový balíček zahrnuje green fee, komfortní ubytování, relax po hře a ještě něco navíc.

Pobytový balíček Wellness

Pobytový balíček Wellness

Relaxujte v Pupp Royal Spa, ponořte se do slastné bylinné koupele dle Franzisky Pupp a ochutnejte degustační menu našeho šéfkuchaře. Díky dárku v podobě originálního lázeňského pohárku z porcelánky Thun vyzkoušíte i léčivou sílu legendárních karlovarských pramenů.

Pobytový balíček Balneo

Pobytový balíček Balneo

Chcete si královsky odpočinout, načerpat nové síly a vychutnat neopakovatelnou atmosféru nejslavnějších lázní střední Evropy? Přijeďte si užít léčivou sílu karlovarských termálních pramenů a komfort i atmosféru Grandhotelu Pupp!