GOLF & SPA

Zapomeňte na svět tam venku. Zahrajte si radši golf.

Odpočinek, pohyb a zábava. To všechno v sobě elegantně spojuje náš zážitkový progam Golf & Spa. Objednejte si jej spolu s ubytováním a najednou vyřešíte green fee, masáž po hře a večeři v Grandrestaurantu Pupp. Samozřejmostí je i neomezený přístup do hotelového spa. Vezměte s sebou partnera, partnerku nebo přátele a my se postaráme o zbytek.

Obsah zážitkového programu Golf & Spa

2 x  green fee na golfová hřiště v okolí dle vlastního výběru
tříchodové degustační menu v Grandrestaurantu s párováním vína
60minutová ájurvédská masáž
občerstvení do bagu
golfový dárek na pokoji
parkování zdarma
late checkout do 14:00 hod.

Minimální doba pobytu jsou 2 noci.

Dokonalá relaxace pro tělo i mysl

Jedinečné a osobité spa Grandhotelu Pupp představuje moderní zhmotnění lázeňské tradice Karlových Varů. Luxusní bazénovou a saunovou část doplňuje fitness centrum s kardio zónou a špičkově vybavené prostory pro léčebné, relaxační i beauty procedury a masáže.

Zážitky

Wellness

Wellness

Relaxujte v Pupp Royal Spa, ponořte se do slastné bylinné koupele dle Franzisky Pupp a ochutnejte degustační menu našeho šéfkuchaře. Díky dárku v podobě originálního lázeňského pohárku z porcelánky Thun vyzkoušíte i léčivou sílu legendárních karlovarských pramenů.

Agent 007

Agent 007

Zažijte Karlovy Vary stejně jako agent 007 a Vesper Lynd v bondovce Casino Royale; čeká na vás exkluzivní ubytování, privátní spa, koktejl Vesper namíchaný přímo na pokoji a spousta pravé bondovské atmosféry.

Balneo

Balneo

Chcete si královsky odpočinout, načerpat nové síly a vychutnat neopakovatelnou atmosféru nejslavnějších lázní střední Evropy? Přijeďte si užít léčivou sílu karlovarských termálních pramenů a komfort i atmosféru Grandhotelu Pupp!