BALNEO

Přijeďte zjistit, v čem tkví věhlas Karlových Varů.

Užijte si unikátní karlovarskou léčebnou kúru přímo v Grandhotelu Pupp! Čeká vás 18 procedur týdně v našem moderním balneocentru, pitná kúra a pravidelné lékařské konzultace. To vše podle individuálního terapeutického plánu, který vám při vstupní prohlídce stanoví hotelový lékař. Přijeďte na týden či déle a zažijte na vlastní kůži léčivou moc přírody v kombinaci se špičkovou lékařskou péčí a ubytováním v legendárním hotelu.


Obsah zážitkového programu Balneo:

vstupní lékařská prohlídka
základní rozbor krve
individuální terapeutický plán
individuální plán pitné kúry
pravidelné lékařské konzultace
18 procedur týdně v Pupp Royal Spa
polopenze

Minimální doba pobytu je 7 nocí.
 

Zážitky

Golf & Spa

Golf & Spa

Neopakovatelný zážitek spojující golf na nejstarším hřišti v Čechách s luxusem legendárního Grandhotelu Pupp! Golfový balíček zahrnuje green fee, komfortní ubytování, relax po hře a ještě něco navíc.

Wellness

Wellness

Relaxujte v Pupp Royal Spa, ponořte se do slastné bylinné koupele dle Franzisky Pupp a ochutnejte degustační menu našeho šéfkuchaře. Díky dárku v podobě originálního lázeňského pohárku z porcelánky Thun vyzkoušíte i léčivou sílu legendárních karlovarských pramenů.

Agent 007

Agent 007

Zažijte Karlovy Vary stejně jako agent 007 a Vesper Lynd v bondovce Casino Royale; čeká na vás exkluzivní ubytování, privátní spa, koktejl Vesper namíchaný přímo na pokoji a spousta pravé bondovské atmosféry.