On-line rezervace
> Gastronomie> Café Pupp>Café Pupp

Café Pupp

Není tajemstvím, že zakladatel Grandhotelu Pupp byl cukrářem. Tajemstvím však zůstávají receptury, dle kterých zdejší cukráři tvoří tradiční dorty a jemné dezerty. Nejlépe si je vychutnáte v Café Pupp. Genius loci slavné kavárny čerpá z dob, kdy zde pobývaly přední osobnosti uměleckého a společenského života minulých staletí.

Johann Wolfgang Goethe si pochutnával na čokoládové polívčičce. Který z dortů měl v oblibě Ludwig van Beethoven? Tato informace nám známa není, zato je v historii zapsán slavný koncert, který velký hudebník vášnivě odehrál ve Slavnostním sále Grandhotelu Pupp v roce 1812. Na jeho počest byl útulný salónek nad kavárnou pojmenován Beethoven. Kromě firemních akcí se v salónku Beethoven konají také svatební oslavy a každé pondělí v podvečer se zde setkávají členové karlovarského Rotary Clubu.

Prvotřídní kávu Illy a kávové speciality, připravované zkušenými baristy, si v létě vychutnáte také na přilehlé zahrádce Café Pupp s otevřeným výhledem na hotel a lázeňskou promenádu.

Při své procházce Karlovými Vary nemůžete Café Pupp minout.
„Nabídneme Vám kávu a dort Pupp?“

Otevřeno denně 9:00-19:00
Nekuřácký prostor.

 

Sezónní lístek  
Café Pupp

Pupp Cake 

GRANDHOTEL PUPP Karlovy Vary, a.s.
Mírové náměstí 2, 360 01 Karlovy Vary

Sekretariát: +420 353 109 200
Recepce: +420 353 109 111
Rezervace: +420 353 109 631