On-line rezervace
> Ubytování> Pokoje>Pokoje & Apartmány

Pokoje & Apartmány

Příjezd od 14:00 hod. | Odjezd do 11:00 hod.

V pokojích Grandhotelu Pupp je kladen velký důraz na vysoký standard komfortu
a každý pokoj si díky unikátní architektuře hotelu zachovává svůj osobitý vzhled. 

Všech 228 pokojů nabízí komfortně zařízenou koupelnu s vanou a/nebo sprchou, toaletu, k dispozici je fén, župan, pantofle, hotelová kosmetika a doplňky, pokojový trezor, internetové připojení, telefon s přímou volbou, pracovní stůl, minibar, televizor se satelitním příjmem. Tiskárna a fax na požádání. 

Na výběr jsou kuřácké a nekuřácké pokoje s velkou postelí typu king nebo oddělenými postelemi twin.
Je zajištěn denní úklidový servis včetně večerní služby odestýlání a 24-hodinová pokojová služba.
Výběr místního a zahraničního denního tisku na recepci.

Některé pokoje mohou být propojeny a rozšířeny o další ložnici. 

V případě Vašeho zájmu Vám rádi zašleme nabídku.

Vybrané pokoje jsou svým vybavením přizpůsobeny handicapovaným hostům. 

Všechny fotogragie slouží k ilustračním účelům. Vybrané pokoje jednotlivých kategorií se můžou lišit za účelem zlepšování produktu.

 


 

Prezidentské Apartmá

Luxus a soukromí na ploše 130 m2 ve 3. patře hotelu s překrásným výhledem na Karlovy Vary, prostorná ložnice, obývací pokoj, jídelna, exkluzivní mramorová koupelna s vanou, sprchou a další samostatnou toaletou, fén, hotelová kosmetika, pokojový trezor, internetové připojení v ceně, telefon s přímou volbou, pracovní stůl, minibar, satelitní TV, žehlič kalhot, kávovar Nespresso, klimatizace. Toaleta s bidetem.

rezervovat

 


    

Císařské Apartmá 

Velká ložnice, stylově zařízený obývací pokoj, rozloha 70 m2, výhled na lázeňskou promenádu a park, luxusní mramorová koupelna s vanou, sprchou a toaletou, fén, hotelová kosmetika, pokojový trezor, internetové připojení v ceně, telefon s přímou volbou, pracovní stůl, minibar, satelitní TV, žehlič kalhot, kávovar Nespresso. Toaleta s bidetem. Klimatizace.

rezervovat

 


 

Mezonetové Apartmá 

Stylově zařízený obývací pokoj, ložnice je situovaná v druhém patře apartmá, rozloha 80 m2, výhled na lázeňskou promenádu a park, koupelna s vanou, sprchou, toaletou, bidet, fén, hotelová kosmetika, pokojový trezor, internetové připojení v ceně, telefon s přímou volbou, pracovní stůl, minibar, satelitní TV, žehlič kalhot, kávovar Nespresso. Téměř všechna apartmá mají klimatizaci.

rezervovat

 


 

Apartmá 

Velká ložnice, stylově zařízený obývací pokoj, rozloha 60-80 m2, výhled na lázeňskou promenádu a řeku, luxusní mramorová koupelna s vanou, sprchou a toaletou, fén, hotelová kosmetika, pokojový trezor, internetové připojení v ceně, telefon s přímou volbou, pracovní stůl, minibar, satelitní TV, žehlič kalhot, kávovar Nespresso. Toaleta s bidetem. Téměř všechna apartmá mají klimatizaci. Ve 3. a 4. patře v části River Side byly v roce 2018 nově zrekonstruované.

rezervovat

 


 

Premier Suite

Prostorný dvoupokojový suite s ložnicí a obývacím pokojem, rozloha 70 m2, výhled na lázeňskou promenádu a řeku, luxusní mramorová koupelna s vanou, sprchou a toaletou, fén, hotelová kosmetika, pokojový trezor, internetové připojení v ceně, telefon s přímou volbou, pracovní stůl, minibar, satelitní TV a kávovar Nespresso. Téměř všechny Premier Suity mají klimatizaci.

rezervovat

 


 

Dvoulůžkový pokoj Superior Plus

Exkluzivní pokoj s krásným výhledem na lázeňskou promenádu a řeku. V individuálně zařízených pokojích Vás obklopí nový design hotelu, luxusně vybavená koupelna s vanou a/nebo sprchou a toaletou, fén, hotelová kosmetika, pokojový trezor, internetové připojení v ceně, telefon s přímou volbou, pracovní stůl, minibar, satelitní TV, kávovar Nespresso. Rozloha od 30 m2.

rezervovat

 


 

Junior Suite

Překvapí velkou samostatnou ložnicí s přilehlým obývacím prostorem, rozloha cca 50 m2, v individuálně zařízených suitech Vás obklopí tradiční elegance hotelu, luxusně vybavená koupelna s vanou a/nebo sprchou a toaletou, fén, hotelová kosmetika, pokojový trezor, internetové připojení v ceně, telefon s přímou volbou, pracovní stůl, minibar, satelitní TV, kávovar Nespresso.

rezervovat

 


   

Dvoulůžkový pokoj Superior

Nabízí harmonické místo k příjemnému odpočinku, rozloha 30-40 m2, luxusně vybavená koupelna s vanou a/nebo sprchou a toaletou, fén, hotelová kosmetika, pokojový trezor, internetové připojení v ceně, telefon s přímou volbou, pracovní stůl, minibar, satelitní TV, kávovar Nespresso.

rezervovat

 


Double comfort 

Dvoulůžkový pokoj Comfort

Se vyznačuje různorodým stylem a umístěním v rámci hotelu, rozloha od 25 m2, komfortně zařízená koupelna se sprchou a toaletou, fén, hotelová kosmetika, pokojový trezor, internetové připojení v ceně, telefon s přímou volbou, pracovní stůl, minibar, satelitní TV.

rezervovat

 


 

Jednolůžkový pokoj

Rozloha 20-25 m2, komfortně zařízená koupelna se sprchou a toaletou, fén, hotelová kosmetika, pokojový trezor, internetové připojení v ceně, telefon s přímou volbou, pracovní stůl, minibar, satelitní TV.

rezervovat


Bezplatné storno je možné do 16. hodiny dne předcházejícího stanovenému a potvrzenému příjezdu dle místního času hotelu, 

v případě pozdějšího storna nebo nedojezdu Vám bude účtován poplatek ve výši 100% první noci ubytování.
Při zkrácení Vašeho pobytu o 1-3 dny Vám bude účtováno 100% ceny nerealizovaných služeb
a v případě zkrácení o další více než 3 dny 50% nerealizovaných služeb.

Při zrušení léčebného pobytu v době kratší než 7 dní před příjezdem či jeho zkrácení
bude účtována plná cena za všechny objednané služby.

Pro všechny rezervace v termínu od 28.12. do 1.1. požaduje hotel 100% nevratnou předplatbu,
zároveň rezervace v tomto termínu nelze bezplatně stornovat nebo měnit.
V případě No-show nebo storna je hotel oprávněn účtovat 100% hodnoty rezervace jako stornopoplatky.

GRANDHOTEL PUPP Karlovy Vary, a.s.
Mírové náměstí 2, 360 01 Karlovy Vary

Sekretariát: +420 353 109 200
Recepce: +420 353 109 111
Rezervace: +420 353 109 631