Pupp Royal Spa

Léčení inspirované přírodou

Wellness centrum

Pupp Royal Spa

Pupp Royal Clinic

Klinika Esthé

Klinika Esthé Laser

Franck Provost Paris

Sansei Royal Thai

Ke stažení

 

KARLOVARSKÉ LÉČIVÉ PRAMENY

Od nepaměti vyvěrají prameny v údolí říčky Teplé. Více než šesti- setletá tradice karlovarského lázeňství je založena na jejich léčivých účincích. Z Vřídla vyvěrá až 2000 litrů termální vody za minutu a jeho gejzír tryská do výše 12 metrů. Z přibližně 100 vývěrů různé vydatnosti je 12 pramenů zachyceno, jejich teplota je 42 °C až 72 °C.

PITNÁ KÚRA

Důležitou součástí karlovarské lázeňské léčby je pitná kúra. Prameny se od sebe liší teplotou a množstvím plynného oxidu uhličitého, proto je nutné dodržovat předepsané prameny, množství a dobu pití. Pitná léčba se doporučuje většinou před jídlem, při procházce, pomalu po doušcích. Vedle pozitivního vlivu na trávení, celkovou zdravotní kondici a zvýšení imunity podporuje také čištění organismu.

LÁZEŇSKÁ LÉČBA

Základem lázeňské léčby je individuální léčebný plán, který určí lékař během vstupního vyšetření. Maximálního efektu se dosáhne u lázeňské léčby trvající 14 dní a déle, avšak i kratší wellness pobyty jsou dnes nezbytnou součástí našeho života. Preventivně působí na organismus, uvolní člověka od stresu a nastartují jeho další osobní rozvoj. Vhodné je opakovat lázeňskou léčbu dvakrát ročně s půlroční přestávkou.

 

WORLD LUXURY SPA AWARDS

World Luxury Spa Awards

WE ARE RECOMMENDED
GRANDHOTEL PUPP
Recepce +420 353 109 111
recepce@pupp.cz
Rezervace  +420 353 109 631
reservation@pupp.cz
Management  +420 353 109 200
pupp@pupp.cz
© GRANDHOTEL PUPP Karlovy Vary, a. s. 2013