On-line rezervace
> Spa & Clinic>Pupp Royal Spa

Pupp Royal Spa

Spa treatment inspired by nature

 

Wellness centre Pupp Royal Spa Pupp Royal Clinic Esthé Clinic Esthé Laser Clinic Franck Provost Paris Sansei Royal Thai Download

 

Wellness centrum Pupp Royal Spa Pupp Royal Clinic Ke stažení
Klinika Esthé Klinika Esthé Laser 
Franck Provost Paris Sansei Royal Thai Zubní ordinace Lebedovi

 

Léčení inspirované přírodou

KARLOVARSKÉ LÉČIVÉ PRAMENY

Od nepaměti vyvěrají prameny v údolí říčky Teplé. Více než šestisetletá tradice karlovarského lázeňství je založena na jejich léčivých účincích. Z Vřídla vyvěrá až 2000 litrů termální vody za minutu a jeho gejzír tryská do výše 12 metrů. Z přibližně 100 vývěrů různé vydatnosti je 12 pramenů zachyceno, jejich teplota je 42 °C až 72 °C.


 

PITNÁ KÚRA

Důležitou součástí karlovarské léčby je pitná kúra. Prameny se od sebe liší teplotou a množstvím plynného oxidu uhličitého, proto je nutné dodržovat předepsané prameny, množství a dobu pití. Pitná léčba se doporučuje většinou před jídlem, při procházce, pomalu po doušcích. Vedle pozitivního vlivu na trávení, celkovou zdravotní kondici a zvýšení imunity podporuje také čištění organismu.


 

TRADIČNÍ LÉČBA

Základem léčebně rehabilitační péče je individuální léčebný plán, který určí lékař během vstupního vyšetření. Maximálního efektu se dosáhne u léčby trvající 14 dní a déle, avšak i kratší wellness pobyty jsou dnes nezbytnou součástí našeho života. Preventivně působí na organismus, uvolní člověka od stresu a nastartují jeho další osobní rozvoj. Vhodné je léčbu opakovat dvakrát ročně s půlroční přestávkou. 

GRANDHOTEL PUPP Karlovy Vary, a.s.
Mírové náměstí 2
360 01 Karlovy Vary

Sekretariát: +420 353 109 200
Recepce:  +420 353 109 111 
Rezervace:  +420 353 109 630