Sport

GOLF

Grandhotel Pupp spolupracuje s golfovými hřišti v okolí. Guest Service Vám zajistí voucher, který zahrnuje slevu pro hotelové hosty. Máte rovněž možnost využít služby golfového trenéra.

Golfové hřiště Karlovy Vary
18 jamek (PAR 72), jedno z nejstarších hřišť v České republice, 7 km od hotelu.

Golfové hřiště Cihelny
18 jamek (PAR 70), navržené Gary Player Design Company, 6 km od hotelu.

Golfové hřiště Mariánské lázně
18 jamek (PAR 72), založeno již roku 1905, 35 km od hotelu.

Golf Club Františkovy Lázně
18 jamek (PAR 72), v chráněné krajinné oblasti přírodního parku Halštrov, 50 km od hotelu
  
  
TENIS

V blízkosti hotelu se nachází dva tenisové kluby (TC Gejzírpark, TC Imperial), kde Vám rádi tenisový kurt objednáme.

CYKLOTURISTIKA

Cyklistika se stala v posledních letech velmi oblíbeným sportem - stále více lidí využívá kolo k aktivnímu odpočinku v přírodě. Cyklistika získala jednoznačně na významu co se týká aktivního využití volného času a stala se dynamickým trendem dnešní doby.

Guest service Grandhotelu Pupp Vám zprostředkuje zapůjčení dámských, pánských i dětských kol.
 

  
JÍZDA NA KONI

 Jízda na koni se uskutečňuje na statku v Děpoltovicích, kde Vám můžeme objednat jednu ze tří druhů pojížděk dle stupně pokročilosti jezdce. Projížďky jsou konané v okolí Děpoltovic a mohou trvat i déle než hodinu a měřit několik kilometrů.


VYHLÍDKOVÉ LETY HORKOVZDUŠNÝM BALÓNEM

Nabízíme Vám prožít neobyčejný zážitek. Můžeme Vám zprostředkovat vyhlídkový let - pohled na krásnou krajinu z koše horkovzdušného balónu.

NORDIC WALKING

Vyzkoušejte Nordic Walking. Nordic Walking je zvláštní technika chůze se speciálně upravenými hůlkami, které jsou Vám v našem hotelu připraveny k zapůjčení.
Nordic Walking je nejefektivnější při co největším rozsahu paží při odrážení. Regulování intenzity spočívá v pohybu rukou a síle odrážení holí, nikoliv rychlosti chůze. Co je ještě důležité? Pevné uchycení hole na ruce řemínkem.
Nordic Walking nejen zlepšuje kondici, ale také posiluje svalstvo horní části těla a nohou a zlepšuje celkovou pohyblivost a krevní oběh.

 
ADRENALINOVÉ SPORTY
 
Velice lákavá je také naše nabídka adrenalinových aktivit, pokrývající širokou škálu jedinečných zážitků od bungee-jumpingu, přes paintball až po méně tradiční jako je zorbing (jízda z kopce v nafukovací kouli). Opět je nutno poznamenat, že díky kvalitním partnerům jsme schopni zajistit takřka každou známou adrenalinovou aktivitu, a to kvalitně a především dle všech zásad bezpečnosti.

TURISTIKA
 
Vybrali jsme pro Vás nejzajímavější lázeňské procházky po blízkém okolí, jistě si vyberete z naší nabídky 20 tras.
 
LYŽOVÁNÍ

Karlovy Vary leží v podhůří Krušných hor. Ve vzdálenosti do 30 km je několik ski areálů nabízejících sjezdové, běžecké lyžování i snowboarding v několika snowparcích.
www.klinovec.cz


BĚŽECKÉ LYŽOVÁNÍ

Běžecké tratě na Krušnohorské magistrále, značená trasa po vrcholcích Krušných hor. Na několika místech můžete překročit hranici se SRN. Má všestranné využití, v zimě ji využijí běžkaři, kteří si mohou vychutnat krásu Krušných hor na upravených běžeckých stopách. V létě je tato trasa vhodná jak pro pěší turistiku, tak i pro cyklistiku. Magistrála prochází obcemi Boží Dar, Abertamy nebo Horní Blatná.

Sport
Sport
Sport
Sport
Sport
Food Festival Karlovy Vary 2.5. 2015

Food Festival Karlovy Vary

Newsletter

Pupp Journal

GRANDHOTEL PUPP
Recepce +420 353 109 111
recepce@pupp.cz
Rezervace  +420 353 109 631
reservation@pupp.cz
Management  +420 353 109 200
pupp@pupp.cz
© GRANDHOTEL PUPP Karlovy Vary, a. s. 2013